Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Az itthoni gépeken, a legtöbbön az Office 2003 (!) fut, és szeretném, hogy egy frissebb kiadású Office legyen, de nem tudom, melyik a legjobb az MS-es között (most fogom fejleszteni az itthoni gépeket Win xp-ről Win 7-re). Nemrég felraktam a 2007-et a gépemre, amely már alapból tudja 'x' végződésű fájlokat megnyitni (a 2003-ashoz kell valami frissítés, hogy tudja kezelni, asszem'). Viszont múltkor kicsit átvert a 2007, mikor küldtek nekem egy xml file, és próbálta megnyitni. Nem ismerte fel, mikor hozzárendeltem az Excel, akkor hibaüzenet fogadott, hogy sérült, és nem tudja megnyitni, stb. Később egy másik gépen megnéztem ugyanazt a file-t, de Office 2003-mal, gond nélkül felismerte, és meg is nyitotta.
    Kellene váltanom, de nagyon nem ismerem az új office-okat, illetve a 2007-et is ki kellett egy kicsit tapasztalni az új menüsor miatt.
    Melyiket tudjátok javasolni?

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    válasz Unteroff #1027 üzenetére

    Annyit még, hogy a családom annyira nem szereti az újdonságot, és legalább egy hónap, míg megszokják (Akkor meg megy majd a "nem találom xy, hol van", stb). Arra gondoltam, hogy egy gépre felrakom a 2003-mat és a 2013-mat, is a lehetséges. Lehetséges, vagy ütközik a kettő? :F

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

  • Unteroff

    aktív tag

    Üdv!

    Lenne egy kis problémám az Office 2013-mas verziójával. Ugyebár lehet olyat csinálni az office-ban, hogy nyomtatásnál több oldat is lehet egymás mellé nyomtatni, akkor azokat lekicsinyíti. Régebbi típusoknál ez működött - esetleg a nyomtató felbontása nem volt elég, akkor meg csak kis maszat foltok voltak egymás mellett -, de most nem hajlandó egy 1 oldalas dokumentumnál megcsinálni (eddig 1 oldalassal is sikerült). Most úgy csinálja meg, hogy 10 kért oldat 10 oldalra nyomtatja, A5 formátumban, mikor például a 2003-mas megcsinálta 5 oldalra. Mi lehet a probléma és hogy csinálja meg?
    Előre is köszönöm a választ! :R

    Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Új hozzászólás Aktív témák