Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PredatorZoli

    Topikgazda

    válasz ad4m1337 #81562 üzenetére

    Csak azt képzeld el, aki a jelenlegi kialakult helyzet előtt belevágott valami olyan buliba hogy már eleve egy kifeszített költségvetése volt.
    Most, hogy valszeg nem kapott annyi béremelést mint amennyivel drágább lett minden, pisloghat mint hal a szatyorban hogy 1 éve még kiadta a matek, mostmeg már nemigen. Általában ilyenkor csúnyán néznek ha felemlegeted nekik hogy lehet nem kellett volna...

    A valasok elsoszamu okat rosszul tudod, az elsoszamu valook a hutlenseg, 50-60% egyes statisztikak szerint.

    Rosszul tudod. Ez egy amerikai adat amit én mondtam neked, még Dave Ramsey is a tanácsadós videóiban nagyjából 10 percenként elismétli. "The number one cause of divorces are moneyfights and money problems according to studies."

    A te esetedben az a legnagyobb baj hogy még a jelenlegi adósságod se fizetted vissza (babaváró) és még többet vennél fel mellé mert még többet akartok. Egyébként gondolom pár éve vettétek a panelt a babaváróval. Ha 5 éven belül volt és most többért megy el mint amiért vettétek, akkor adózni is fogtok ám utána vastagon, remélem tudod, hiába vesztek helyette nagyobbat (itt nincs beszámítás!!).
    Egyébként szerintem mikor meghirdeted, te magad fogod belátni hogy nem fog menni, mert az elképzelt ár közelében sem fogtok ajánlatokat kapni. Annyit megérhet a dolog, hogy kezd el hirdetni és nézd meg te magad, Max elbuksz egy párezres hirdetési költséget.
    "Mondd majd a vevőknek, hogy azért annyi az ára mert annyi kell a továbblépéshez ;] "

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák