Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bankár

    csendes tag

    válasz phanfantom #635 üzenetére

    komolyan nem értelek.

    annyit írtam, hogy a konkrét pontos adatokat mindenki el tudja olvasni a bankok kondíciós listáiban. a bankok listáját meg megtalálja a pszáf weboldalán, ott vannak egy csokorba gyűjtve. szerintem ha vlaki internet elé ül, és ilyen témában vna szüksége infora, ez a minimum, amit megtehet. egyébként a felügyelet oldala messze a legemberközelibb az állami hivatalok közül, nagyon sok pszáf által kiadott érthető nyelven fogalmazott tájékoztatóval, ismertetővel találkoztam mint neten, mint nyomtatott verzióban is.

    ha vlamit nem ért, vagy alapból azt se tudja pl, hogy mi az a bef alap, vagy unitlinked biztosítás, akkor nyilván azért van a topic, hogy megkérdezze, és szerintem válasz is jött ilyen témákban. nem értem mi a problémád :F
    Rosszat nem mondtam, csak cégről, de most miért hazudjak?
    Most nem fogom csak azért ajánlani az OTPét, mert te abból élsz, hogy a termékeit árulod. Rontja a bizniszed, ez van, ez a te problémád, nem az enyém, hogy egy banknak csúfolt takarékpénztárral bizniszelsz. A CIBről se írtam semmi olyat, ami nem igaz. Ők sem tökéletesek persze, te is leírtad, mi hiányzik, mint ahogy mások is kiegészítettek, árnyaltad/ták a képet, és ez így jó.


    A világképemet meg szerintem nem ismered.

    Az úrnak van fedezete

Új hozzászólás Aktív témák