Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sub-S

    senior tag

    válasz Kobe #44629 üzenetére

    Abban egyetértek, hogy SpaceX sikere (is) vitte fel az árfolyamot másnap a tőzsdén, mert ott is mi történt, olyat tudott megvalósítani amit korábban más nem, Tesla-tól is ugyanezt várják. Minden más korábbi neves gyártó elvolt a maga kartellezett, 'csalós' világában, hatalmas profittal, nem nézték semmibe a feltörekvő konkurenciát, most meg évekre vannak mögötte. Nyilván nem az összeszerelés minőségében és hasonlókban, de itt egyértelműen az innovációt árazzák és a jövőbeli potenciált, ami persze vagy bejön vagy nem. :)
    Személy szerint én jobban örültem volna ha a Toyotás hidrogénes megoldást tudják gyorsabban megfizethető szintre hozni.
    Ha tényleg megvalósulna mondjuk a szállítmányozó üzletág felfuttatása is, akkor az említett 1500-as árfolyam nem valószínű, hogy túlbecsült lenne. Ha meg mégis és felültél most vagy korábban a vonatra, az "szinte biztos"(bár ilyen ugye nincs), hogy amikor kiszállsz még úgy is jól fogsz járni.

    [ Szerkesztve ]

  • emvy

    nagyúr

    válasz Kobe #44629 üzenetére

    2015 ota fektet be, most van benne masfel milliard dollar. Arfolyamspekulacio hosszutavon csak akkor mukodik, ha van mogotte teljesitmeny.

    Evtizedig ment az is, hogy miert er az Amazon 50 milliard dollart, merthat nem termel profitot. Aztan amikor 2020-ban, a koronavirus valsag kozepen vesznek fel 100e uj alkalmazottat, akkor kezd latszani, hogy kb. a vilag legerosebb cegeve valtak, amitol _mindenki_ fel, kivetel nelkul.

    BWT, nem azert verem a dobot, mert csak TSLA-ban vagyok; mar nagyon kiszalltam belole, az reszvenyszamot tekintve az eredeti befektetesem otoden allok.

    [ Szerkesztve ]

    while (!sleep) sheep++;

Új hozzászólás Aktív témák