Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Bögre #13520 üzenetére

    enyémet ki is veheted ha már itt tartunk ;]
    de nem ezért írtam alább

    ha veszel fel 8 milla hitelt annak nyilván van nem csekély kamatterhe, +az 5 milliód is bent áll a lakásban, és a kettőnek együtt annyi haszna van hogy ott lakhatsz valahol. azaz 50-60 ezer ft/hó
    ezt a "hasznot" viszont drágábban veszed meg mintha ugyanennyiért bérelnél valami kecót
    egyrészt elesel az 5 milla kamataitól ami nem tudom hogy hülyeséget beszélek-e de szerintem hosszabb távon 8%-ot mondok akkor valós lehet :F az 400eFt/év és ki kell számolni még hogy mennyiért kapsz 8milla hitelt.. a bérlethet képest 2-300eFtből ki kellene jönne a teljes költségnek évente hogy nullán legyél a bérlethez képest. azaz havi 20-30eFt ami gyanús hogy nem fedi a valóságot. pláne rövidebb távon..

    szerintem sokan azon vannak eltévedve hogy nem veszik figyelembe hogy a lakhatásnak így is úgy is költsége van.. ha saját lakásban laksz ha nem.
    ugye sokszor hallani hogy neméri meg albérletet fizetni, inkább rakod a sajátod mert az a tiéd..
    de ha aládbax apuanyu egy lakást mondjuk akkor is a tulajdonodba kerül mondjuk 10 milla, aminek van "termelő" képessége. hozama. jelen esetben az hogy ott lax. vagy mint mondtam, bankozol és kamatból bérelsz. nem ide akartam kilyukadni, hanem ugye ha valakinek nincs pénze lakásra akkor is ugyanúgy fizet a lakhatásért mint te.. és nem tudom miért kellett pl beletolni sokszázezer embert idióta hitelekbe csakazért hogy legyen lakásuk ami a bank nevén van és kvázi így tőlük bérlik 20-30 évig ugyanazt.. ha meg jön egy lehetőség az életükben akkor nem tudnak mozdulni mert lánchoz vannak kötve
    kíváncsi vagyok a véleményetekre.

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák