Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz concret_hp #547 üzenetére

    Ja lehet! Egy régi ismerősöm meg az aloe vera-val foglalkozik, és szentül állítja, hogy havi 5-600 ezret keres. De ez amúgy nem látszott meg rajta! Én találkoztam vele előadta a tv-shop szerű kis előadását amit csak azért ültem végig mert régen jóban voltunk, nem árulta el miről van szó , de amikor megláttam a forever living production feliratot kirázott a hideg és nagyon erős önuralom kellett hozzá, hogy azonnal ne álljak fel és menjek a francba. Én ezt meg is mondtam neki, hogy nem igazán hiszem el ezt a havi jövedelmet, és a válasz meg az hogy ő meg azt nem érti miért nem hiszem el hogy meg lehet ezt keresni sőt nem is olyan sok pénz ez hehe. Szóval kicsit magas lovon ül a srác pedig régen kis csóró senki volt, szerintem most sem sokkal több, csak játsza az eszét de majd kiderül, elvileg 2 hónap múlva zsír új bmw-vel jön ja és ő fizet mivel én olyan soknak tartom azt a fél millát, milyen rendes, de majd rákérdezek fél év múlva!

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz concret_hp #549 üzenetére

    Lehet neki azért valamivel több van állitólag supervisor vagy mi a szar, mondjuk nem buta a srác, meg a dumája hát az nagyot változott, az az igazi rádumálós, biboldó duma. Nekem rendkívül ellenszenves volt, kb. úgy adta elő magát mint Horst Fuchs a tv-ben, szóval számomra nevetséges és szánalmas volt egyszerre. De ami tényleg zavart az a nagyképűség ami árad belőle. Szóval nem tudom mit képzel magáról. Amúgy meg azért tudom hogy mi az ha valakinek van pénze, van pár ismerősöm akinek tényleg van és látom hogy élnek. Szóval azért havi 6 kiló meglátszik egy emberen, de neki van egy daewoo lanos ami max 3 kilót ér, és egy ütöttkopott telefont húzott elő a zsebéből ami nem ért 10 ezer forintot, a ruházat sem volt egy gucci szóval nem tudom ez kit néz hülyének. De azért ezt igy nem akartam a szemére hányni mert nem vagyok egy bunkó!
    Persze vannak akik nem szórják a pénzt és úgy néz ki mint egy csöves közben tele van, persze van ilyen tudom de akkor van egy jó verdája vagy szép háza valami, de neki egyik sem, ja és még csak külön sem lakik hanem a keresztfaterjától bérel valamit a házukból egy részt szóval kb. olyan mintha a szüleivel élne, egyszerűen vicc. Viszont mutogatott valami újságot nekem ami ilyen aloe verás szarság volt és abban voltak ilyen aloe-s bulik és ott vigyorgott öltönyben. Meg valami kölcsön limuzinban is le van fotózva. Ezeket mutogatta nekem.

    [ Szerkesztve ]

  • Runner_fxr

    Ármester

    Minden esetre a bmw-re kiváncsi leszek, ha azt megveszi akkor elhiszem hogy van valami lé ott, de ha nem lesz meg akkor nagyon ki fogom nevetni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák