Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raver

    aktív tag

    válasz ngabor2 #347 üzenetére

    Csak ezért kérdeztem, hogy végre halljunk valami konkrétumot.
    Lehet hogy elkerűlte a figyelmem, de én nem találkoztam egyetlen termék nevével, ill. tulajdonságával sem.

    Mert ha azt mondaná náluk lehet kapni pl.: egy Mp3 playert, ami x HUF-ba kerűl, és y tulajdonságokkal rendelkezik, akkor az össze tudnám hasonlítani egy hasonló ámde kereskedelmi forgalomban kapható termékkel. És ki tudja az övék lehet hogy jobb, vagy kedvezőbb az ára :) .

    De amíg nem kapok ehhez hasonló információkat, az egész számomra halandzsa.

    Nem vagyok az MLM ellensége. De konkrétumok nélkűl engem igen nehéz meggyőzni. Tudom erre az lesz a kitérő válasz, hogy nem is akarnak meggyőzni.
    És ha ez így van, akkor megint felmerűl bennem egy csomó kérdés....

    Voltam már ilyen MLM-es ''előadáson'' de életszerű példákat, konkrétumokat ott sem kaptam. Cak azt hogy x éven belűl nem kell már az MLM-el sem foglalkoznom, mert ez anyira jó üzlet hogy csak na.

    Tehát az MLM-es forumozóktól továbbra is várok egy terméknevet, minden specifikációval együtt. Lehet ezt akár privátban is, de jobb szeretném ha ide írná. Így mindenki maga tudná leellenőrizni.. És egy csomó kételyt eloszlatna..



    Ha pedíg nem kapok választ, kényszeresen azt fogom gondolni, hogy ők nem a termékek eladásából keresik a kenyerüket, hanem az újonan csatlakozók kezdő befizetéseire hajtanak.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák