Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • muxi-muxi

    senior tag

    Tegnap vettem meg, még mindig nem volt olcsó (Xboxon pedig game pass-os már, de fps-t játsszon a halál kontrollerrel).

    Elsősorban azért szereztem be, mert tudni akartam, mire képesek a mai grafikus motorok. SZÉP. A textúrák viszont gyakran elnagyoltak. Játékmenet: tíz perc szkript után egy darab perc egy csőnél is lineárisabb közegben. Ez így nagyon nem oké.

    Folytatom, remélem a játékban jelentős változás áll be a QTE, szkript és egyéb sallangok kárára. Jónak mondják, jónak kell lennie. Ahogy tízmilló légy sem tévedhet...

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

  • muxi-muxi

    senior tag

    Tegnap kivittem, mit ne mondjak, elég nyögvenyelős volt a vége, alig vártam már, hogy pontot tegyenek az i-re.

    Összességében jó játéknak tartom, de mint minden posztszovjet termék (kivétel Kaspersky), tele van kiegyensúlyozatlansággal. A grafika néha álleejtő, néha méltatlan textúrákkal találkozom. A fény-árnyék marha jó, csakhát a végén úgyis infrát használ az ember, oda meg minek. A két szabadon kószálható pálya nagyon baró, és szépre is sikerültek. Ellenben a maradék a liearitás prfümkivonata, néha benézel egy-egy szobába tápolni, és ennyi.A karaktermodellezés elsőrangú, a motion capture annyira nem. Van egy sajátos ruszki bukéja, ami nekünk káojrópaiaknak is ismerős lehet (lepattant környezetben cigizgetés...) A főhősünknek a játék közben elvitte a cica a nyelvét, közben boldogan narrál a töltőképernyőkön. Erősen javasolja a program, h spúrkodjunk a nyersanyagokkal, pedig ha kiváncsi az ember röhögve marad bőven a végére is. Apropó craftolás: egyszerű-nagyszerű, élvezet új és új alkatrészekért kajtatni, mert megérik a kutyagolást.

    Az AI csapnivaló!!! Hamar elkezdtem kitekergetni a nyakukat a humanoidoknak, bosszantóan könnyű volt, annyira síkhülyék. A szörnyektől nem vártam semmit, a fejlövés üdvös megoldásnak számított. A változatossággal nem voltam kibékülve, de ne legyek telhetetlen.

    Messze a legjobb Metro-nak tartom, és jó az irányvonal - játékos szempontból (nem olvastam a könyveket, elnézést).

    Mindenesetre most már nem csodálkozom, miért ilyen kevés (relatíve) a hozzászólások száma. Nem alkot kiemelkedőt maximum a fénykezelés tekintetében. Nem mondom hogy erős közepes, inkább jó, de vannak nála csiszoltabb címek is.

    Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

Új hozzászólás Aktív témák