Új hozzászólás Aktív témák

  • Sensut

    őstag

    válasz Danecay #869 üzenetére

    Egyáltalán nem indokolt az a hatalmas gépigény, amit odadobtak az elején. Természetesen ha kiadok egy játékot, akkor én is az épp aktuális legdrágább hardvert írom ki neki, különben miért kapnám a zsebpénzt a hardvergyártóktól ;) Amúgy a grafikája és maga a motor is zéró egy mai, igazi open world játékhoz képest (Far Cry, The Witcher, Fallout stb). És maga a játékmenet is elég lusta, mintha egy Thief - Stalker - Fallout keverék lenne, amiből kihagyták az akciót és rákényszerítenek az amúgy értelmetlen bujkálásra. Nekem folyton az a 2009-ben kiadott Wolfenstein RPG jut róla az eszembe, amikor azok is valami ilyesmivel próbálkoztak néhány hatalmason agyonkorlátozott pályával, de bár abban volt akció. Az AI buta, a terültetek legtöbbször csak egy úton közelíthetőek meg és minden valamire való akció jelenet szkriptelve van. Akkor mégis hol van az open world szisztéma benne, mert ez idáig csak egy csőjáték. Az első fejezeten vagyok túl, az igaz, de elkövettem azt a hibát, hogy a The Witcher 3 után fogtam neki, és az olyan érzés, mint csöbörből vederbe. Remélem felpörög egy kicsit a játékmenet és Anna is leáll a folytonos udvarlással, mert elég hülyén érzem maga amikor a mutánsok közt verekedve azt hallom a rádióban, hogy "be careful my love". Idáig egy nagy csalódás ez a játék nekem, de persze ez az én szubjektív véleményem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák