Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Julot

    aktív tag

    válasz scope2007 #5401 üzenetére

    Szia!

    A gond az, hogy nekem most nincs fent az RST, de most a HDS a rendszer SSD.-mhez ezt írja ki: 3 hiba fordult elő adatátvitel során. Ezt okozhatja az eszköz hibája vagy nem megfelelő adat/tápkábel. Javasolt a kábelek ellenőrzése és cseréje ha lehetséges.
    Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.
    Az SSD TRIM funkciója támogatva és engedélyezve az optimális teljesítményhez.

    A hibák száma egyenként emelkedik, szépen lassan... Nem tudom hogy ez is annak tudható be, hogy az ASUS H77M-PRO alaplap és a chipkészlet még új, vagy tényleg gond van? Természetesen cseréltem SATA kábelt, tápkábelt. ilyenkor a hibák száma nullázódik a kondíció visszaáll 100%.-ra. Aztán egy idő után az egész kezdődik előröl. Már nagyon kezd tele lenni a bakancsom, holnap el kell mennem itthonról egész nap nem leszek itthon, így hogy hagyjam magára a gépet!?

    ...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Új hozzászólás Aktív témák