Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    Nemrég ujra telepitettem a progit a gépre és szomoruan tapasztaltam, hogy az egyik winyomra ezt irta ki:

    A lemez önteszt során talált 4887 hibás szektort.
    A lemez felületén található 4887 gyenge szektor, mely(ek) későbbi használat során áthelyezésre kerülhet(nek).
    2010 hiba fordult elő adatátvitel során. Ezt okozhatja az eszköz hibája vagy nem megfelelő adat/tápkábel. Javasolt a kábelek ellenőrzése és cseréje ha lehetséges.
    Ajánlatos a merevlemez naplójának bizonyos időközönkénti figyelése. A program itt tárolja az esetlegesen előforduló újabb problémákat.

    Javasolt az adatok azonnali mentése az adatvesztés elkerülése érdekében.

    9%-os kondicióval 100% teljesítményt. 777 napos müködési időt.Meg azt hogy még 9 napja van hátra.
    Ezek adatok függvényében menynire kell félnem ,hogy bedöglik a vinyó és hozzávetőlegesen mennyi idő mulva,mert sztem ez a kondició már vagy 1-2 éve ilyen. mikor utoljára fenn volt ez a progi és az uj winyót is ezért vettem.

    A felület teszt olvasás módban, teljesen zöld minden ,nem jelez hibát a használat alatt sem tapasztaltam rendellenességet, SMART-nál 2 sárga felkiálltó jel van ,de a statusnál ok-t ir.

    Melyik az a teszt amelyik objektiv képet ad a pontos helyzetről?

Új hozzászólás Aktív témák