Új hozzászólás Aktív témák

  • Imi1

    csendes tag

    Tiszteletem!
    A gondom a következő.Van egy 1TB-os Samsung G3 Station külső merevlemezem.Külső táppal rendelkezik,és mindig fix helyen a gép mellett van.Tehát semmilyen ütődés,vagy külső behatás nem érheti.Adat tárolásra használom,de mivel az ördög nem alszik,elkezdtem kiírni róla a dolgokat lemezre is.Egy filmet aztán az istennek nem akart kiírni.Bekapcsoltam a Hard Disk Sentinelt és hirtelen lett 3,majd négy,végül öt gyenge szektorom.Ez azért furcsa,mert 3 nappal előtte még semmi baja nem volt.Most a hirtelen igénybevétel miatt lett ilyen?Bár nem hiszem hogy az adatok kiírása olyan nagy túl hajtást okozna.Lefuttattam a részletes ön tesztet,illetve csak futtattam volna,ugyanis az olvasó egység hibája miatt nem tudta befejezni.Ráadásul a teszt után már egy hibás szektorom is lett,az öt gyenge szektor mellé.A kérdésem az lenne,hogy ez mitől jött elő csak így hirtelen?(Azért nyugtalanít mert tényleg óvtam,hogy véletlenül se érje semmi külső behatás)Valamint,hogy most mennyire kell elkezdenem aggódni?96% a kondíció.Ezek után mennyire bízhatok meg a vinyóban?Tárolhatok rajta új adatokat?A film amit nem tudok kiírni róla már elveszett?Válaszukat előre is köszönöm!!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák