Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rxanboy

    újonc

    válasz tomcat78 #135 üzenetére

    Szerintem abszolút, jól látod, hogy mindenkinek van igazsága a dologban. Az objektivitás az az, hogy magának a szektornak vannak előnyei és hátrányai is, azért mondom magamat objektívnak, mert én is ugyan úgy kiemeltem az előnyeit és hátrányait is, rengetegszer.
    Itt inkább maga az, hogy vannak azért mindenben tényszerű dolgok, például a BTC energia felhasználása hatlamas, ami ugye problémás, de megint másik tény, hogy a 70%-a megujuló energiából származik.
    Az is tény, hogy rengeteg alkalmazási lehetősége van a technológiának, ami sok problémát megoldhat, viszont tény, hogy ezek az alkalmazások még gyerekcipőben járnak, illetve nagyon sok a csaló pénzlehúzó projekt.
    Nekem inkább azzal volt itt kivételesen a legnagyobb problémám, hogy érveket hoztam fel, sok esetben (tisztelet a kivételnek) csak lenéző válaszokat kaptam, aztán megjegyzést kaptam, hogy márpedig ez nem lett legyintéssel elintézve, majd megint kaptam ezután egy ilyen megjegyzést és akkor ezután, ne mondja az ember, hogy nem előítéletesek vele.

    t72Killer: igen a Tumbler az jól meg tudja mixelni a dolgokat, igazi pénzmosodások tudnák használni, viszont az USAban be is lett tiltva a használata, az más kérdés, hogy ha egy "bepiszkolt" walletról küldenek tranzakciót egy tiszta walletra pl egy politikusáéra, akkor ott mi van. Szóval ez még kérdőjeles, hogy mi lesz, ez még nyitott könyv. Amit csinálnak sokan, hogy amikor fiatra konvertálod az valamilyen exchangen történik ott meg ugye a KYC megfog.
    Maga az MLM az azt nem mondta el, hogy az ilyen ATMeken ott a kamera és a hatóságok ezt visszanyomozhatják, hogy mikor ki vett ki pénzt? Jó persze eltakarhatod magad, de ezt általában úgy helyezik el, hogy amikor a monitor nézed pont veszi az arcod, de ez részlet kérdés, az, hogy egy cég adócsalásra buzdít, az elég durva büneset ilyen téren, de asszem ott is úgy van, hogy x mennyiség felett, személyit kell felmutatni atm-nel, ez nekem kb olyan mintha borítékban fizetne a cég. De mondjuk egy MLM-től nem is várna mást az ember.

Új hozzászólás Aktív témák