Új hozzászólás Aktív témák

  • easy...rider

    őstag

    válasz RyanGiggs #3095 üzenetére

    ez egy jó kis konfig. ha végül nem is döntesz mellette sztem hozd el, kipróbálásra. :K egyedül a tápja nem tűnik igéretesnek.
    legegyszerűbben úgy tudod meg a fogyasztást ha szépen lekapcsolod a biztosítékokat, egy szoba kivételével, megnézed minden mást sikerült e áramtalanítani, a szobában is minden mást kihúzol, csak a gépet dugod be, azt elindítod, és megnézed mennyit forog a villanyóra. (valami stopper vagy telefonos stopper jól jön ilyenkor)

    kb 3-4 foldulatot kivársz, (10-20 percet ott kell ácsorogni a villanyóránál :B ) mindegyiknél nézel részidőt, és meglátod mennyire ment egyenletesen. aztán megosztod itt az eredményeket.
    meg mérhetsz egy 700MB-os divix-es lejátszós eredményeket, mert az igaz többet terhel mintha neteznél, de kb a két eredmény között lesz félúton a netezős fogyasztás.
    meg a villanyóráról is feltölthetsz egy képet, mert arról lehet megmondani hogy 1 fordulat alatt mennyit fogyasztott. (a képről a sorozatszámokat töröld le nehogy visszaéljenek vele)

    (kicsit visszaolvasva láthatod én is így csináltam)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák