Aktív témák

  • pschio

    őstag

    na letoltottem a memtest86 legujabb 3.2es valtozatat kihuztam minden ide cuccot felesleges ventiket meg a videokartyat is kicsereltem a kiseb fogyasztas erdekeben. biosban betoltottem a failsafe es optimized defaultsokat. es nekikezdtem a tesztelesnek.

    eloszor is had jegyezzem meg hoyg a gep kb minden masodikra indult csak. (kb)

    eloszor is vegigneztem mind az 512mega ramot default tesztel termeszetesen hiba az 5os teszben 98%nal ezutan kiszedtem az osszes ramot majd egyzseru ecsettel kitakaritottam a slotokat egyenkent es a ramokat is megtorotem. por alig volt igy is szoval nem ettol vartam a javulast. gondoltam gyorsabban haladok majd ha egyszerre csak egy 128as modult tesztelek ugyis hibat jelez ki. igy is volt. kovetkezonek atpakoltam az egyes szlotbol a 2esbe es igy tovabb. 3mas 4es mindnel hiba. megneztem egy masik modullal is szinten hiba mindegyikben. 3madikat mar nem neztem meg az osszes ram jo volt egy maisk gepben (nf7 egy 2000es xpvel) itt mar nem volt tobb otletem minden kihuztam mindent alapra semmi nincs huzva probaltam azt is hogy tobb feszkot adok a ramoknak de semmi. na ilyenkor most mi van???

    mit tehetek meg? windows nem fagy es fagyasok sincsenek. de hiba van dogivel vagy 170ezer. a gep most elsore indult miutan megtorolgettem a modulokat meg a szlotokat ezert mar megerte. tiszta szar hogy mindig sipol. kerlek benneteket segitsetek mi lehet a hiba oka??? koszi:pschio

    ''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

Aktív témák