Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bb0t

    senior tag

    LOGOUT blog

    válasz scarabaeus #43162 üzenetére

    Valószínűleg elfogult vagyok az olympussal, az a gép jelentette a sovány vigaszt míg nem volt pénzem egy jobbra :) utazások során nagyon sok fotót csináltam vele és nagyon elégedett voltam vele, főleg a színvilágával és a szín szempontjából erősebb valószínűleg mint a másik kettő. Ami még nekem nagyon sokszor segített az a 10X-es zoom, azzal már szépen be lehet hozni sok mindent, és ennek köszönhetően született egy pár különleges fotó. A másik két gépet nem ismerem de az tuti, hogy az a 10 éves gép nekem évekig nagyon jó szolgálatot tett. :) Ha lekapnék egy mai gépet csak úgy random a polcról sztem 3-ból kettőt kenterbe verne a kis oly és még jó pár régebbi gép. Persze aláírom, hogy azóta fejlődött a világ de ez olyan mint a mobiloknál az N82. az is már legalább 7-8 éves modell de a fényképezője még mindig jobb mint a mai okostelefonok 80%-a. Nem mondom, hogy ezek az arányok vonatkoznak az olyra is, de az tuti, hogy ma is megállná a helyét ha azzal mennék fotózni. ja és nagyon jó volt az automatikája is, úgy éreztem sokszor hogy kitalálja a gondolataimat, záridőt csak esti képeknél állítgattam. :B

    Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

Új hozzászólás Aktív témák