Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    válasz AMD Power #2422 üzenetére

    Szerintem a megapixelmánia, és a digitális zoom parasztvakítás. Azért mielőtt döntessz, nézzél meg tesztképeket. Az Oly gépek XD kártyásak, ez valamivel drágábban beszerezhető, valakinek ez sem mindegy. Lényeges lehet, van-e manuális beállítási lehetőség, van akinek kevés az automata mód. Ha automatán akarsz fényképezni, esetleg nézd meg az új Fuji gépeket is, SD kártyásak, és az Oly FE sorozatnál jobb a képminőségük. Nem látok bele a bukszádba, de azért a véleményemet ha elfogadod: Most 37E. forint körül megy a Canon A530-as. Nemrég vettem a Nikon D50 mellé zsebkompaktnak. Auto álláson is szép képeket készít, de van manuálís mód is, magyar menü, videót is tud 640x480-ast, igaz csak 10 fps-el.
    Ma tettem töltőre az akkuit, kb 500 képet készítettem, vakuval, visszanézegetve....brutális, azthittem sosem merül le. :) Mert ugye, van akinek ez is szempont, az aksizabálás.

    Összefoglalva, az én véleményem: Ha annyi pénzed van, amit írtál akkor a Kodak. (Esetleg Fujikat is nézd meg, vannak ebben az árban, A700-nak 1/1,8-as CCD-je van!)

    Ha valamivel többet rá tudsz szánni, akkor Canon. Nem bánnád meg.

    Esetleg.... lecsúsztak a 30 ezres kategóriába a Panasonic-ok is. Igaz hogy van aki zajosnak látja a képeiket, viszont van stabilizátor.....ami nagyon jól jöhet.

    Nehéz lesz a döntés. ;)

Új hozzászólás Aktív témák