Új hozzászólás Aktív témák

  • G.A.

    aktív tag

    Üdv!
    Én is épp új kamerát nézek. Mivel ügyesen tönkrevágtam az elsőt. Igaz müxik, lehet vele fotózni és videózni, csak az LCD tört össze. Sony DSC-P32es volt 2003mas, szóval nevezhetjük öregnek, valszeg nem éri meg a panelt kicserélni.
    Nézelődtem mindenhol, de valahogy a SONY DSC familytől nem nagyon tudok szabadulni. Mivel én tettem tönkre a családi gépet, így én veszem meg. Elv minál ólcsóbb annál jobb... ja persze. 50es keret +10-15% ahogyan az első hszben is olvastam, de legyen inkább -10-15% :). SONY előnye számomra hogy van 4GBos kártya. Ráadásképpen vagy 8-10pár 2500mAh aksi. Ám jön a csalódás. AA aksival működő kamerák nem nagyon jók :O (ami a SONYt illeti). Na inkább rövidítem:
    SONY DSC-W35/55/80/90
    Célom/igényem, tiszta éles képek még ha mozgom is egy picit és 640x480@30fps video.
    Ezeket néztem, de a 35 kiesik az egyik hsz-ben elhangzott kritika miatt. Comparisont használva (SONY oldalán) végül 90es is kiesik, mivel már túl drága, 55ös csak kb. 50USDvel olcsóbb mint 80as. Ez a képességeivel kompenzálódik is, szerintem.
    Arukeresőn 55ért láttam, de eBayen 49ért és van hozzá 2GBos memory stick is.
    Vélemény?
    ...

Új hozzászólás Aktív témák