Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz kisza25 #80171 üzenetére

    Csak halkan megjegyzem, elég sok panaszt olvastam mostanában az XFX tápokra, főleg hang tekintetében, ciripelés és venti is... utóbbi 2 hónap terméséből ezt szűrtem le. Ez persze lehet statisztikai hiba is, lehet a vele ekvivalens Seasonic beleseknél is előfordul ugyan ez. Csak XFX jobban fogy. Mindenesetre végül Antec Neo Eco 520C mellett döntöttem XFX helyett, és ebből normál távolságból hangot nem sikerült kicsalni. Maximum füllel odahajolva pár centire a táp hátuljától, egy nagyon halk cincogás játék közben, amit az AMD VGA generál,mert régi tápnál is volt sokkal durvábban - Mellesleg nagyon halk lett a gépem: A legzavaróbb hang jelenleg a Dell monitor coil whine-ja - amit eddig nem is hallottam kb... de ez belefér.

    Vissza kell küldeni a francba elállásként. Egy tápnak szerintem az egyik leghalkabb elemnek kellene lennie a gépben... Főleg azért bosszantó, mert másnak meg full terhelés alatt sem jön ki belőle semmi hang. Rossz széria esetleg?

    Tudom milyen zavaró ez, előző tápom ciripelt játék alatt, fejesen keresztül is hallottam...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák