Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Giii #138591 üzenetére

    Csak gondold at
    Ha valamire 10 ev gar van es mondjuk 50e ft, azt az arat azert hatarozza meg a gyarto mert a gar is annyi, nagyobb roziko - akkor is ha keves hullik el 10 even belul -, es persze a versenytarsak is annyit adnak
    Ha meglatszana az aron is az 1 ev gar masrol beszelunk, de az emagos ajanlatnal en csak annyit latok hatalmas deal...annak aki eladja ( :
    Van akinel soha nem doglik meg semmi, az azt mondja hulye aki ezzel foglalkozik
    Aki mar tapasztalta hogy arkategoriatol fuggetlenul barmi barmikor.megdogolhet kicsit maskepp all hozza
    Szervizben azert lattam szepeket roviden, sajat cuccal.belenyulni ritkan szoktam, de arra is volt.pelda
    Es most esetedben az a 10e ft tenyleg nem ugy nez ki mintha barmit is szamitana, es kozel nem koltod el akkor sem a konfig ertekenek 10%-at tapra, de nem is kell
    Nem szoktam sem feleslegesen draga sem feleslegesen felulmeretezett tapot mondani senkinek, magamnak se veszek, de esetedben egyaltalan nem.tulzas a 650 kategoria, 750 ha megnyugtat hogy annyit latsz rairva
    Vannak sokan akik rmx 2018 corsairrel is boven elegedettek, sok opcio van, abbol pl 850-es 55e-ert volt nemreg - lehet most is van akorul - 10 ev garral, de az mar pl teljesen felesleges

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák