Keresés

Aktív témák

  • elfelejtette

    veterán

    válasz Saiyan #758 üzenetére

    Hy!
    A Deer tényleg Codegány minőség, tehát minden előírt védelmet nélkülöző ipari hulladék. És kérdés, hogy vajon mennyire túlzó a ráírt terhelhetőségi érték, tekintetbe véve, hogy a 400W-osnak címkézett Csodagány bughalmaz műterheléssel tesztelve 180W-nál többet nem tudott leadni. Ettől függetlenül lehet halk, majd ha kinyírja a gép minden alkatrészét, hát majd akkor lesz csak igazán halk!
    Arról meg hogy cserélgetni kéne a tápot, arról csak azt tudom mondani, hogy egy 6-7k HUF-ba kerülő FSP 350PNF elég volt 2-3 éve is egy átlagos konfignak, és elég lesz 2-3 év múlva is egy átlagos konfignak, mivel simán elvisz egy Q6600 + 8800GTX konfigot is.
    Ennyi pénzért vehetsz szar tápot is, ha akarsz, sőt még drágábban is.
    Aki meg QX6850 + 8800ULTRA SLI-t akar, hát oda azé' kell a kakaó. Meg hát aki olyat vesz, azt nem kell sajnálni, mert nem az összekuporgatott zsebpénzéből vesz gépet.
    Üdv.

    "Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

  • Gyuri27

    félisten

    válasz Saiyan #758 üzenetére

    Itt ha vissza olvasol külön kérésre ajánlanak a szakik drága tápokat. A teteje 14k körül van mert annyi egy sea 380-s, és bsII v gp 400-s.
    Tehát nem tudom mi a szívfájdalmad?
    De felhívom a figyelmed nekem annó szar táp vitte a lapot (és szerencse, hogy csak azt).
    6k-t meg mindenkinek érjen meg a gépe, ha csicsát akar meg 85%-t akkor egy 9k-s 350 bsII a tuti.
    Nos akkor mi van eltúlozva?
    Előbb olvass aztán szakérts! Légyszi. :R

    Amd - Radeon - Ryzen

  • BioNiCMaN

    addikt

    válasz Saiyan #758 üzenetére

    Ismerek olyat aki alaplapi árat adott tápért...mo.-n nem egy egészséges dolog ez sztem.
    Én is ismerek. :P

    Táp bedöglésről, meg annyit, hogy nálam döglött már meg Vargáné féle, ami vitte a ramom, meg az egyik vincsim :W , illetve halt már meg a kezeim közt FSP BS2, ami egyedül vonult az örök elektromágnes-mezőkre. Szvsz nem mindegy. :U

    Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

Aktív témák