Keresés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Cobra. #31887 üzenetére

    Ezzel is úgy jártam, mint az FSP-vel - mintha pechem lenne mostanában, mindig az orrom előtt viszi el valaki a kiszemelt tápot itt a Hardveraprón. :U

    De az előző lehetőség sem FSP 350PNF volt, olyanom van, szerencsére, a desktop-omat szépen és csendesen kiszolgálja. Mindenképpen egy kisebb teljesítményű, megbízható és csendes táp kellene, egy Pentium M processzorra épülő, kisfogyasztású rendszer alá kell. Nem fog 7/24-ben menni, csak időnként lesz bekapcsolva, egy olyan lakásban szánva, ahol kb. hetente 1-2 napot töltök.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • Traxx

    őstag

    válasz Cobra. #31887 üzenetére

    Nem ugyanaz, mint a GPS-350, mivel annak 2 db 12V-ja van. Ez eggyel másabb széria, még 1.3-as ATX szabvány szerinti, 1 db 18A-es 12V-tal. Kisfogyasztású gépben viszont ez mindegy, az AGP-hez meg jó is lenne az 1.3 szerinti táp.

    Nekem a táppal kapcsolatos kifogásom az alacsony hatásfok (>65% :U ), illetve kérdéses az életkora, csak mert erre én alsó hangon 3 évet számolnék. Amúgy szvsz nem rossz jószág így elsőre.

    Így, hogy elkelt, mindegy, a véleményem marad azért :)

    [ Szerkesztve ]

    "Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Aktív témák