Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Boo

    csendes tag

    Sziasztok! Mint annyi embertársam, én is lassan rászánom magam egy új telefon vásárlására. Most egy sony xperia u-val szenvedek, már lassan 2 éve. Ez volt az első okostelefonom. Anno vásárlás előtt rendesen feltérképeztem a piacot, sok helyen javasolták az xperia u-t, és emiatt döntöttem mellette. Mondanom sem kell, nagyon rossz tapasztalataim vannak. Multitasking esélytelen (böngésző mellett smst sem tudok nézni), játékok folyton kifagynak a borzalmas RAM kezelés áldásos hatása miatt, eleve a billentyűzetet több másodperces töltés után hozza be egy böngészőbe való pötyögéskor. Így van ez mind gyári, mind főzött rommal, pedig talán elvárható lenne egy reboot után a gyári böngésző mellett a swype azonnali megnyitása...
    Na mindegy is, a lényeg, hogy nem szeretnék mellé nyúlni. Ismét a középkategória felé kacsintgatok, és amikkel most szemezek, az az xperia SP, M2 , Huawei ascend p6, vagy egy galaxy s4 mini. Árkategóriában nem sok a differencia, kivéve S4 minit. Leginkább mindennapi használatra kell -FB, és közösségi cuccok egyáltalán nem érdekelnek- csak stabil böngészés, telefon, zene, játék.
    Ami eddigi fórum olvasgatás alapján még megfogalmazódott bennem:
    Huawei ascend p6- sokan lehúzzák, hogy hiába 4 mag, egy adreno 320as 2magos proci ráver
    Xperia sp, és M2 mellett egyáltalán nem tudnék dönteni, de megmondom őszintén a sonytol félek az xperia u-m után, hiába megszokott a kezelőfelülete, nem szeretnék még egy ilyen kínkeserves 2 évet, mint ez -egyszer majdnem kidobtam Írországban a kocsiablakon, csak az mentette meg az életét, hogy akkor GPS nélkül szarban lettem volna külföldön...-
    A galaxy s4 minit a 2magos adreno305 procijával sem tünik a legerősebbnek, és jóval drágább is a többieknél.
    Szóval a fő kérdés, hogy melyik telefon a legmegbízhatóbb, legstabilabb RAM kezelésű, és ár-érték arányú. Illetve az S4 megéri-e azt a plusz jópár ezredest.
    Segítségeteket előre is köszönöm :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák