Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szormok

    csendes újonc

    Sziasztok!
    Telefonvásárlás elött állunk, Anyukámnak lesz. Eddig egy iphone 6ost használt, de összetört és arra jutottunk, hogy hosszútávra jobban megéri egy új telefon mint javíttatni.
    Szóval a két jelölt iphone SE és Iphone 7.
    Ugye a két telefon között van 100ezer difi. Anyukám alapdolgokra használja a telefont, email, netezés, facetime, messenger, fotózás. Méretben teljesen jól elboldogult az i6tal is.
    Nekem i7em van, imádom, SEt viszont sose használtam, nincs vele tapasztalatom.
    Az árban, nyílván jó lenne megspróolni azt a 100ezret, de úgy se szeretnék járni, hogy egy év múlva már nehézkesen használható legyen az SE.
    Várom a véleményeiteket, köszi! :))

  • Szormok

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Telefonválasztásban kérném a segítségeteket. Második, rohangálós telefonról lenne szó, ami belefér szűk kisebb nadrágzsebbe is. De jó lenne azért ha mindent el lehetne végezni rajta. (fényképezés, jól működő mikrofon a jó hangminőségért telefonáláskor, gps, megfelelő sebesség messengerhez, whatsapphoz, böngészéshez ilyesmik. :)

    Az árkategória 80-120.

    Ami az első gondolatom volt az az I6, amit ismét forgalmaznak 110en valamennyiért. volt i6om, szerettem, de azért már igencsak koros telefonról van szó, lehet már rizikós olyat venni? ami érv melette, hogy a fő telefonom is iphone.

    a másik két készülék Samsung a5 illetve lg q6. de ezekről a specifikációkon kívűl nem tudok semmit, és nagyon régen nem volt androidos telefonom, picit félek a rendszertől.

    Várom a véleményeiteket, köszi! :) :))

Új hozzászólás Aktív témák