Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolti1debre

    tag

    válasz INTELligent #176222 üzenetére

    Kedves hozzáértők!

    Szeretnék venni egy új telefont, mert a régi tönkrement. A legfontosabb dolog az, hogy a készülék 2db igazi/fizikai SIM-et és microSD-kártyát egyszerre kezeljen. Kinéztem magamnak ezt a készüléket:
    Samsung A336B Galaxy A33 5G 128GB DualSIM 6GB
    A leírás szerint 2db SIM-et és microSD-t is fogad, ámde amikor a YT videón áttanulmányoztam a bemutatását, akkor döbbenten láttam, hogy a SIM-kártyatartó rekesz olyan „szuper”, hogy két férőhelyes, azaz vagy 2db SIM-et teszek bele, vagy 1db SIM-et és 1db microSD-t. Ez nem oké, a termék leírása félrevezető/megtévesztő, hiszen nincs infó arról, hogy „vagy-vagy”, de egyszerre nem! Egy másik készüléket is találtam, az nem Samsung, de azzal is hasonló a helyzet, ezért fanyalodtam arra, hogy segítséget kérjek tőletek. Tehát:

    - Árkategória kb. 150e forint
    - Használt vagy új? új
    - Hol vennéd meg? magyarországi webshop
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel? 4-5 évre
    - Mire használnád? telefonálás, SMS, Viber, internetezés, YT nézés, zoom, webex (és egyéb online meetingek), fotózás (azaz szokásos felhasználás, de játékra nem!)
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? nem ragaszkodom semmihez, de az Android nekem megfelel
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? 6.4" megfelel, de akár kisebb is lehet

    A preferált márka a Samsung.

    Köszi, buék!

    szerk: új HSZ akart lenni, nem válasz, de így sikerült...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák