Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dualface

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget kérnék mobil választásban az alábbi paraméterekkel:

    - Árkategória:
    100k HUF környéke(nagyon max 125k)
    - Használt vagy új?
    Elsősorban új, de szinte új, karcmentes, sok garis használt is szóba jöhet biztos helyről.
    - Hol vennéd meg?
    Ahol jó áron megkapom és biztosan van rá rendes garancia. Kína, Ali, zug gsm nem játszik.
    - Hosszú vagy rövid távra tervezel,
    szeretném, ha két évig megbízhatóan működne, ritkán cserélek telefont.
    - Mire használnád?
    Email, térkép, telefon, böngészés, fényképezés néhány játék. Dual sim kellene, fényképező nem kell hogy extra legyen. Legyen gyors, de nincs szükségem gamer hülyeségre.
    Akkumulátor az viszont nagyon fontos.
    - Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?
    Nem ragaszkorom, de a Samsung rendszer nem jön be.
    - Mekkora készülék lenne megfelelő számodra?

    Honor 8-at váltanék, méretben nem kéne nagyobb, de a trendet követve vszinű lemondok erről. SAjnos a Honor nem bírt ki 2 évet hiba nélkül, az akksija meghalódott és a csere sem hozott tartós javulást.

    Eddig a Xiaomi Mi9T jön be leginkább, a nagy akksi, notchless amoled kijelző miatt főleg.
    A pro verzió nekem nem biztos hogy megérné, illetve most a mi mix 5g, amit néztem, hogy éppen beleférne a keretbe. Amit még szeretnék, de a 9T nem tudja az a wireless töltés.

    Ezeken kívül valami opció, esetleg ami jobb lehet mint a Mi 9T?

  • dualface

    tag

    válasz psg5 #150199 üzenetére

    Köszi a megerősítést.
    A honor 20-at nem lőttem ki, de hogy a 8 nem bírt ki 2 évet gond nélkül megrendítette a bizalmamat erősen, valamint a "lyukas kijelző" elég nagy negatívum a 9T-vel szemben.

Új hozzászólás Aktív témák