Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hiryu

    csendes tag

    Üdv!

    Telefon vásárlás előtt állok és egy kis megerősítésre, tanácsra lenne szükségem.

    Elsősorban netezésre, chatelésre, telefonálásra, zene hallgatásra, fényképezésre használnám legaktívabban.
    Továbbá a munkám és tanulmányaim szempontjából mindenképp fontos lenne, hogy gyorsan, fagyások nélkül kezeljen PDF, Word, Ppt dokumentumokat a telefon. Illetve ne haljon be, ha egy Google Drive táblázatot meg kell nyitnia. Továbbá az üzem idő is lényeges noha nem a legfontosabb.

    Nem tudom eldönteni, hogy milyen Os-t válasszak.4 évig Androidot nyüstöltem. Alapvetően nagyszerű rendszernek tartom, csak ott vérzik a szemembe a dolog, hogy eddig a korábbi telefonjaim ,mind pokolian belassultak, fagytak 1 év után. Legutóbbi telefonomon ( Galaxy S Advance) pl még az OS frissítés sem segített ( annyi, hogy napi 5 helyett csak 2x kellett kiszedni az akkumlátort).

    Elkezdtem kacsingatni a WP felé. Biztatóan vártam az új Lumia szériát (830,735), csak kicsit sokallom az árukat. Annak ellenére, hogy a WP kevésbé eszi a rendszert, hasonló vagy jobban hardverezett Android telefonokat olcsóbban is meg lehet kapni. Pl Tré-mobilnál a 830 árából simán kijön egy Z1 Compact, amiről sok jót olvastam.
    Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy melyik OS is érné meg nekem a legjobban. Érdemes-e felsőbb kategóriás Android telefonokra váltani? Ugyanakkor vonz a WP, mert újdonság. A Z1 Compact is is tetszik, csak attól félek, hogy majd az is használhatatlanná válik 1 év után. És számomra ez a telefon már felső árkategória.
    (szerk) Nálam kb a 110.000 Huf a felső plafon.

    Segítségeteket köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák