Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eries

    csendes tag

    sziasztok!

    szeretnék valami normális telefont venni, csak hát elég csóró vagyok ezért a költségvetésemet olyan 20-30ezer körülire tervezem. ez persze arra utal, hogy Használt telefon érdekel főleg, hiszen újat nem kapni ennyiért.

    Lényeg:

    1ghz proci - bár a legjobb egy dual core-s lenne
    512 vagy inkább nagyobb ram
    5mp
    vaku
    előlapi kamera
    720 video felvétel

    lényegében olyan telefont szeretnék, ami kitartana még 1-2 évig mert valószínű nem fogok másikat venni és bírni is fogja a kor haladását

    amiket nézegettem:
    xperia U - dual core miatt
    alcatel OT-995 - 1.5ös proci
    xperia neo V - minden van benne ami kell, csak hát már kicsit kifutott

    xperia U nagyon bejön hardwerileg, de nem volt időm még a sok-sok megoszló véleményt róla elolvasni, egyenlőre csak azért félek tőle mert találtam apróhiredésen 20-25ezer körül, de szerintem átverés.
    pls írjatok pár véleményt az OT és az U-val kapcsolatban főleg, illetve örülnék másik telefon ajánlatoknak..annyira nem vagyok még tájékozott.

  • eries

    csendes tag

    hát még mindig nem tudom:D az ace 2 meghaladná a költségvetést, egyenlőre még hezitálok mert úgy tűnik ez a 2 lehetőség van egyenlőre. maximum bemegyek a telefonüzletbe aztán megkérdem a csávót hogy mit tud olcsón hozni, akkor legalább tuti nem lesz letiltott vagy bármi ilyen...de még mindig várom az egyéb telefon javaslatokat. lg optimus gt540-el szakítok:D max beadatom azt is

Új hozzászólás Aktív témák