Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blade zte

    őstag

    válasz felhasználó2 #4662 üzenetére

    Galaxy ace, na az elég régi telefon. Vedd figyelembe, hogy annak elég kicsi a felbontása, ZTE Blade-s (mivel én is az vagyok, az is a nevem :D) használóként biztos nem választanám a felbontás miatt. A maga korában jó volt.

    Az xperia U, na az viszont biztos elégedettséggel töltene el titeket, ha azt vennétek. Föleg azért is, mert elvileg van/lesz rá ics. Felbontása is tökéletes.

    A Desire c az mindenképp a legminöségibb. ICS eleve van rajta, ebben is jó. De azonkívül semmiben nem emelkedik ki. NFC akkor kell, ha a kevés magyar boltban, ahol akar, tudjon telóval fizetni.

    Ha nem tmobilos lennél, egy zte blade 3-at ajánlanék, azt már csak azért is, mert te is Blades vagy. Annak nem tudtam megnézni telenorosan az árát(mert csakis elöfizetéses dolgokkal írják), elvileg max 40 kell hogy legyen, mert mondták mobilarénában, hogy jól árazzák. Bár nem hinném, hogy Telenorra váltanál.

    Én a helyében xperia u-t vennék, ha fontos az akadásmentesség.

    Ja, és nggabi kommentjére is mondva valamit, az xperia u, meg a desire c az éppen azolyan, ami nem átlagos kinézetü. Avagy minöség, nem csak összeszerelésben, hanem anyagban, és dizájnban. Grand x az 60ezer.

    [ Szerkesztve ]

    Oppo find 7 astro black

Új hozzászólás Aktív témák