Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    Sziasztok!

    Eljött az ideje, hogy én is végre magaménak tudhassak egy ilyen miniszámítógépszerű izét, amivel telefonálni is lehet. Szeretnék váltani a Nokia 2700-ról...

    Elsődleges célok:
    - általános felhasználás
    - internetezés (facebook, e.-mail, általános böngészés, ha épp muszáj, és nem vagyok gépközelben)
    - minimális multimédia (zene, esetleg... videó, tehát jó, ha viszonylag nagy a kijelzője)
    - legyen olcsó. Na már most, ez szubjektív, kinek mi az olcsó... megmondom őszintén, 20 ezer környéke lenne a maximum keret, amit rászánnék, de tudom, hogy ennyiért nem igazán lehet csodát várni. Azért mégiscsak megkérdezném, létezik olyan készülék, ami ilyen árkategóriában ezekre alkalmazható? (Nagyon maximum 30-ezer.)

    Hol venném? Vodafone. Mivel lenne rá internet is, valószínűleg valamilyen olcsóbb előfizus csomagban... de ezekről se sok fogalmam van. O_o

    Használt szóba jöhet-e? Ha igen, akkor ZTE Blade-et néztem, azt mondják jó... de jobban örülnék új példánynak, legalább 1-2 évig nem szeretnék telót váltani. (Kitartó vagyok. :D)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Cyberpunk #2035 üzenetére

    A kis főzés pontosan mit takar? :D Azért gondoltam a Blade-et, mert azzal már van minimális tapasztalatom, és mikor megjelent, akkor is egy felkapottabb darab volt a népek közt. Csak kár, hogy már sehol se kapni újonnan... :F

    #csapoadambp: Ilyen árkategóriában azért én tényleg csak újat szeretnék venni, meg itt aprón is inkább 30-35k között találni legolcsóbban, ahogy elnézem.

    Jóapámnak ilyenféle van: Samsung Galaxy Ace s5830. Ez tetszik. :D Csak kicsit más kategória...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz csapoadambp #2046 üzenetére

    "Hol venném? Vodafone. Mivel lenne rá internet is, valószínűleg valamilyen olcsóbb előfizus csomagban... de ezekről se sok fogalmam van. O_o"

    Ezt a Tipo-t én is nézegettem, 40k körüli áron, jó telefon, csak kicsinek tűnik.. Néztem videót is róla. A felbontása megegyező a Galaxy Ace-szel, de nem tudom méretben van-e különbség..? Bármit veszek, új csomagban (új telefonszám) szeretném venni, de annyira nem ismerem - most böngészek - a választékot, a lehetőségeket, hogy még ebben is segítségre szorulok... :D Igazából azért vodafone, mert jelenleg is náluk vagyok (valamilyen feltöltőkártyás vitamax csomag), meg a legtöbb ismerősömnek - akikkel beszélek is - 70-es száma van.

    A legköltséghatékonyabban szeretnék kijönni. Telefonálni nem sokat telefonálok, előfizus ajánlatokkal meg néhány hónap alatt sokkal drágábban jönnék ki, mint egyébként... mit ajánlotok? (vagy ez rossz kérdés..? :P)

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz csapoadambp #2050 üzenetére

    Igen ám, de az 1 Ft mellé legalább 11k-s havidíj párosul 2 évig... :D Annyi pénzem azért nincs (sajnos). Viszont a telefon bejön. O_o Így teszt alapján, meg a dizájn is jóféle.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    No, nézegettem ezt a Sony Xperia U-t. Jó cucc. Kezdek képben lenni ám a különböző szolgáltatók tarifacsomagjaiban... :DDD

    Vodafonnál a számomra legkedvezőbb megoldás ez a felállás lenne:
    Matrix 2 tarifacsomaggal, 28 990 Ft-ért, 5360 Ft-os havidíjjal. Aztán elvileg úgy is meg lehet csinálni, hogy a 29k-t azt 0%-os THM-el részletben is kifizethetem 1 év alatt, 8k-s kezdőrészlet ellenében. Szal egyszer ~13k, utána 11 hónapig még havi ~8k, végül ha megvan a készülék 100%-ban, marad a matrix csomagdíj, ami azért egész sok extrával jár. Nem rossz ár, valóban.

    Telenornál viszont találtam ZTE blade-et, még lehet kapni... O_o 0 Ft+havi 4790 Ft-os havidíjjal ki is jönnék (Smarttarifa extra 2). Ennyire nagyon nem ajánlott már ez a darab?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz mohotol #2093 üzenetére

    Ez csak természetes, hogy jobb... de vajon meg is érné az ilyen mértékű a felárat hosszútávon?

    #nggabi: Miért is nem? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz agabe #2096 üzenetére

    Tudtommal az Xperia U-nak 8 giga memóriája van, amiből 5,5-öt lehet felhasználni. Jelenleg mindössze 1 gigával gazdálkodok, nehezen tudom elképzelni, hogy kevés lenne. :DDD Bár ki tudja, egy okostelefonnal bőven megnőnek a felhasználási területek...

    A sola-t én is néztem telenornál, ha ott is lehet 0%-os THM-el, kezdőrészlettel fizetni a telefont, akkor nagyjából hasonló áron jönnék ki, mint a vodánál az Xperia U-val, és ezek szerint egy sok tekintetben jobb csomagban (bár ott az a +2,5 ft hívásonként, noha nekem inkább hosszú hívásaim vannak, és az is ritka, mert mindig spóroltam - most ez megszűnne nyilván), mint a Matrix 2. Dizájnra mondjuk az U jobban tetszik, sola-nál zavarónak tűnik ez a kiemelkedő "műanyagkeret"...

    De engem mégis főként az érdekelne, hogy ha én 20-as (vagy 30-as) számról pl. egy 70-est hívok, vagy SMS-t küldök rá, az mennyivel drágább? A tarifatáblázatoknál ezt mi mutatja (ha mutatja)?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz nggabi #2105 üzenetére

    Oké, de most már 60-65 ezres telókról van szó, 28-ért. :DDD
    - Xperia sola vs U, illetve
    - telenor smarttarifa extra 2 vs vodafone matrix 2.

    Tehát a bléd jó eséllyel kilőve. De miért amúgy, mi lesz karácsonykor?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz nggabi #2107 üzenetére

    Mitől ennyire karcsú, mivel lehet megtelíteni pl. max. 1 giga zene mellett a maradék tárhelyet? 100 megás képeket csinál, vagy mi? :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz unyadavid #2111 üzenetére

    A telefonon való játék pont az a dolog, amit biztos ki fogok hagyni az életemből, egyszerűen már a PC-n sincs időm rá. :) Ami leginkább foglalkoztatna, az a zenehallgatás, és a videónézés. Annyi pdf dokumentumot meg biztos nem használnék napi szinten, ami olyan sokat használna...

    Kérdés, hogy miféle programok vannak, amik hasznosak? :D

    Erősen gondolkodom azért a sola-n, egyedüli visszatartó erő, hogy a havidíjba foglalt percek 60%-át le kéne tudnom beszélni olyanokkal, akik telenorosok szintén. De ilyen ismerőseim csak olyanok vannak, akikkel amúgy sem beszélek, csak nagyon extrém esetekben. No meg +2,5 ft kapcsolásonként... Félek, hogy nagy pénzkidobás lenne.
    ____

    - Matrix 2 fiataloknak: 150 perc vagy SMS, 500 MB adatforgalom + 2 bónusz (amit én választanék: 50 Belföldi SMS, 150 Vodafone Perc); havi 5360 Ft + Sony Xperia U 28990 Ft-ért, vagy

    - Smarttarifa Extra 2: 100 perc (60 perc hálózaton belül, 40 perc kívül), 1 giga adatforgalom (ez jóóó!), 2,5 ft kapcsolási díj, mindez havi 4790 Ft-ért + Sony Xperia sola 28405 Ft-ért.

    Szerintetek akkor? Nyilván nekem kell végleg döntenem, de azért... na. :D

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz kurion #2114 üzenetére

    Én inkább netezéssel, vagy videózással ütném el az időt. A célnak tökéletesen megfelel mindkettő.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz mohotol #2118 üzenetére

    Mi az a djuice? :B Vodafone kredit?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz DS39 #2121 üzenetére

    Miért, mi az? :DDD

    Utánanéztem már, de a djuice-on belül nem találtam olyan csomagot, ami normális mennyiségű internet adatforgalommal rendelkezne... Lehet kiegészíteni, 100 mb-onként havi 500 Ft-ért. A hívás díja valóban elég olcsó, plusz 500 mb nettel viszont ott vagyok, ahol a part szakad. Így gyakorlatilag net nélkül meg kell a francnak okostelefon mellé. :D

    A voda kredit szintén semmit nem ad szinte, drága ahhoz képest - mármint a készülék maga. 100 mb adatforgalom meg nem fogy el túl gyorsan?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz DS39 #2124 üzenetére

    500 mb netet 5x100 megaként tudnám igénybe venni (djuice), tehát havi +2500 Ft-ért. Sok. De ahogy elnézem, eleve csak egyszer lehet igénybe venni a szolgáltatást, tehát 100 mb, és nem is 500. Ez utóbbi bőven elég lenne (de nem annyi), én csak a 100 megától tartok. Kevésnek tűnik, szerintem nagyon hamar elfogyna... Ezért nézegettem már alapból a drágább havidíjas csomagokat. A készülék maga kijön sokkal olcsóbban, ráadásul nettel, sok-sok lebeszélhető perccel, meg ilyen olyan extrákkal többet kapok. Viszont drágább a percdíj... Komolyan, agyrém. :DDD És akkor döntsön az ember..

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz DS39 #2170 üzenetére

    Djuice extra csomag: 2590 Ft/hó + 1599 Ft/hó = 4189 Ft/hó lenne gyakorlatilag a csomag, és akkor relatív olcsó percdíj, kapcsolási díjak ide vagy oda... E mellé mondjuk párosulna a drágább készülék, de ha azt is részletben fizetem, az mindennel összesen 6814 Ft lenne havonta (13490 Ft kezdőrészlettel, + csomagdíj), és van egy jóféle csomagom. Valóban megfontolandó...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Na, most sem érdemes telenornál szerződést aláíratni? :DDD [link]

    Xperia Sola érdekelne, szerintem bevállalom holnap. Baromi jó ajánlat.
    Kérdés, hogy amennyiben Smarttarifa 2-vel veszem meg, szerintetek 250 mb adatforgalom mennyire elég? (Facebook, és maximum szöveg alapú böngészés - főleg prohardver -, semmi youtube, stb.) Az a gond, hogy Fb használata is levon az adatforgalomból, hiába lehet a lejárat után is korlátlanul böngészni... Csak azért kérdem, mert ha nagyon hamar elfogy 250 mb így is, akkor lehet jobban járnék a Smarttarifa 3-as csomaggal, csak az ugye +2ezer havonta. De óccó a készülék, csábító...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #3361 üzenetére

    "Tájékoztatjuk, hogy amennyiben nem adja meg a másodlagos igazoló okmány adatait, akkor 38 100 Ft előleget kell fizetnie a vásárlás alkalmával. Az előleget későbbi számláiban írjuk jóvá."

    Hogy nincsen se jogsim, se útlevelem... :W Bah, így már annyira nem csábító a dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Pttypang #3370 üzenetére

    Választási lehetőségek között sincs más, mint útlevél, vagy jogsi... Mert ennyi erővel akár lehetne diákigazolvány is. O_o Ma suli után személyesen megérdeklődöm a dolgokat, még tart az akcijjóó. Ha másképp nem is, apámmal megrendeltetem, és a saját bankkártyámra terhelem a dolgokat, és csíny letudva. :))

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Uff!

    Segítséget szeretnék kérni, egészen "kicsikét". :) November 6-án lejár a Telenornál az előfizum (Smarttarifa 3), és amint ez megtörténik, süüüürgősen szeretném elhagyni a társaságot. Nem tudom miért remélem, hogy jobb lesz máshol, de eddigi tapasztalataim csupa mérgelődésből álltak - lefedettség nonstop elvész, bizonyos területeken semmi térerő, se net (Fót környékén vasúton totál behal az egész), ráadásul szerződés közben még árat is emeltek, valami havi +800 Ft-ot, ez nekem nagyon szúrja a szemem. Annak idején 50%-os akció keretében vásároltam náluk Xperia Sola okostelefont, nagyon szerettem, aranyos kis készülék volt, még ha olykor szanaszét fagyott is. Sajnos sikerült a forgalom áldozatává válnom fél év után, és jól összetörtem a combhúsommal együtt, javíttatása meg drágább lett volna (teljes alaplap és kijelző csere), mint feltöltőkártyásan újonnan a telefon. Így hát visszafanyalodtam a nyomógombos Nokia-k egyikéhez, nem is tudom melyik volt már... 3 hónap viszont sok volt abból, hogy kvázi a semmiért fizetek havi 5-6 ezret, ezért tavaly nyáron vettem egy Xperia Tipo-t használtan, gondoltam ezzel majd kihasználhatom az előfizetésem jórészét, ami így is lett; no de a készülék maga nem nőtt túlságosan is a szívemhez.

    Eljött hát az ominózus utolsó hónap, és rögvest szolgáltatót, valamint készüléket szeretnék cserélni, immár kicsit magasabb igényekkel. Alaposan utánanéztem a dolgoknak, találtam jó pár potenciális példányt, de nem tudok dönteni, mert mindnek van valami bibije, ami miatt nem annyira jó, mint a másik...

    Amire használnám, illetve igények:
    - Új, lehet tepsi is, amennyibe kerül
    - természetesen általános telefonálás (ezt sokat akár napi 1-2 órát), SMS olykor
    - könnyű kezelhetőség, gördülékeny, fagyás és lagmentes felhasználói felület, a telefon ne keljen önálló életre (Tipo rendszerint ezt csinálja, hidegben meg konkrétan használhatatlan)
    - interneten böngészni sokat, Facebook-on chatelni sokat (igazi függő vagyok, ha egy bizonyos valakiről van szó)
    - szép kijelző, gyűlölöm már a pixeleket számolgatni
    - multimédia ezerrel: napi 2 órát vonatozom, még 1 órát egyéb tömegközlekedési eszközökön töltök így a minőségi zenehallgatás alap, és ha már készüléket váltok, azon tudjak filmet is nézni (akár felirattal!!). Fotózás alap.
    - A Windows nem tetszik.

    Szolgáltatók közül számomra a Vodafone kínál megfelelő csomagot: Go+ (2 éves szerződéssel). Jelenlegi akció keretében a következő számomra szimpatikus termékeket lehet kapni ezeken az árakon:

    Samsung Galaxy S5 - 65k + havi 10k
    Samsung Galaxy S5 mini - 15k + havi 10k
    Samsung Galaxy S4 - 15k + havi 10k
    Samsung Galaxy S4 mini - 20k + havi 7k
    LG G3 - 50k + havi 10k
    LG G2 - 30k + havi 8k (2 év) vagy 1 Ft + havi 10k
    HTC One (M8) - 75k + havi 10k
    HTC One - 20k + havi 10k
    Apple iPhone 5s 16 GB - 65k + havi 10k

    Ezek közül a leginkább az LG G3 szimpatikus, illetve az S5, csak drágák egy csöppet (a HTC One M8 emiatt tiltólistán van nekem, de ha nagyon muszáj gyűjtök még egy kicsit, csúcs az a teló is). Az Ájfón hasonló áron filmhez talán már kicsi nekem, nem akkora nagy előrelépés méret tekintetében, mint szeretném, noha nagyon szép kijelzője van, éppen ezért veri nálam az S4 mini-t illetve vetekszik az S5 minivel, de még az LG G3 kijelzőjét is megközelíti szerintem. Az S4 mini-nél zavaró pixelesedést tapasztalok, és láttam már szebb kijelzőt, de az ár hívogató. Megfontolandó az S5 mini is, méretben egész jó, még kompakt, szép is, amire nekem kéne talán elég is lenne, de ugyanilyen áron már sima S4-et veszek, ami méretben sokkal inkább bejön, hiába nincs benne vízállóság, meg porvédelem (igazából ez a kettő szól az S5 mini mellett). Vajon megéri-e az S4 manapság? Hasonló áron HTC One van (elég korlátozottan), amiről szintúgy csupa jót olvastam, valamint a dizájn nagyon bejövős, a kamerája viszont nem túl jó. LG G2-nél kár, hogy levehetetlen hátlapja van, és amúgy se túl extra a megjelenése. Az összes többin kívül mondjuk ezt még nem fogtam a kezemben.

    Igazából két mezőny közül kéne dönteni (árak, tudás), és ezeken belül is.

    1. X vs. Y vs. Z
    - Samsung Galaxy S5 - víz, és porállóság, ujjlenyomat olvasó, Full HD, tök klafa, jól néz ki, igazi prémium
    - LG G3 - szép nagy, legcsodálatosabb kijelző amivel valaha találkoztam, ezért is szerettem kb. bele: viszont állítólag meg-megröccen, olykor zavaróan is a proci és felbontás miatt. Hosszútávon vajon mennyire bírná?!
    - HTC One M8 - rohadt drága, de extra jól néz ki, és bőven kielégítené az igényeim legjavát
    - Apple iPhone 5s - Vajon érdemes lenne megvárni a 6-os szériát? Méretben a 4,7 inch szimpatikusabb, de tuti ultradrága lenne még előfizetéssel is.

    2.
    - Samsung Galaxy S4 mini
    - Samsung Galaxy S5 mini
    - Samsung Galaxy S4
    - LG G2
    - HTC One (M7)

    Felmerülnek olyan kérdések, hogy megéri e most vásárolni készüléket, meg szerződést is kötni? Szoktak-e lenni jobb akciók? Mi lesz az ájfónokkal, vajon lezuhan az áruk?

    Töröm a fejem, töröm a fejem....... de mindenképpen jól akarok választani. Ez hosszú lett.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Viktor0610 #64164 üzenetére

    Nem értelek, én ezért hol becsméreltem a szolgáltatót? Én törtem össze a telóm, én bénáztam 3 hónapig, egy szóval nem említettem ilyenkor a telenort.

    Telenorral akkor telt be a pohár, amikor megemelték a tarifájukat szerződésem alatt. Ez márpedig szerintem igencsak unfair dolog, mi van ha nekem ezresekre pontosan ki van számolva a havi rezsim, és emiatt fogok valamivel beúszni? Hűséget vállaltam X összegre, nem X+n-re. Na de biztos van egy apróbetűs rész, hogy ők bármikor megemelhetik az árukat, akár meg is duplázhatják, csak ezt én jól elfelejtettem...

    #Ájvé: Én egyáltalán nem úgy számoltam, hogy bármi is levesbe menne, hisz összeadva a feltöltőkártyás árát fizetem ki két év alatt a kezdővel együtt, mi több, valamivel olcsóbb is lesz. Vegyük pl. a Galaxy S5-öt, ami feltöltőkártyásan 193ezer, előfizuval meg 185ezerre jön ki a végleges (plusz az előfizetés). Edigitalnál is 190ezer, ráadásul itt csak 10 hónapra lehet lebontani, az havonta 19ezer. Nem értem miért ne érné meg, ugyanúgy 0% THM van.

    #s4tch: Kifejtenéd egy kicsit bővebben, milyen problémák is vannak az LG G3 házával?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #64214 üzenetére

    "Ilyen előfizetés mellett trénél fél áron megkapod a telefont."

    Melyik is az az előfizetés? T-mobilenál az egyetlen csomag, ami biztosít korlátlan beszélgetést legalább hálózaton belül az a Next S, ami 8ezer havonta, és ugyanazt tudja, mint a Vodafone Go+, csak épp 3ezerrel drágább. (Ja, és vodánál 26 év alatt 1 GB az adatforgalom). Erre számoljuk rá a telefon törlesztését, ami ezen csomag esetében is +4630/hó, oké, nulla Ft kezdőrészlet. Ugyanakkor ha csak az előfizetések közötti árdifferenciát nézzük, lényegében ugyanazért a szolgáltatásért, így is a Vodafone éri meg jobban havi szinten.

    Vodafone Go+ S5-tel 2 év alatt 65e + 120e + 120e = 305 eFt. De ezt úgy, hogy az elején kifizetek 65ezret, utána havonta 10ezer. Ugyanígy T-mobile Next S: 192 e + 111e = 303 eFt (persze csak az online kedvezménnyel ennyi!!), ez havi szinten 12 és félezer Ft. Végeredményben az a 2 ezer Ft difi csak a végén mutatkozik meg, havonta viszont olcsóbb a voda, nem is kevéssel. Lehet megfontolandó lenne inkább két és félezerrel többet fizetni havonta, de már csak azért is a Voda felé dől a mérleg, mert 30-as ismerőseim nem nagyon akadnak, akikkel beszélek is.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #64218 üzenetére

    "Ilyen 26 év alatt kedvezményeket nem nézek már 31 évesen, bocs." - Semmi baj, én felejtettem el odaírni, hogy még jobban járhatok itt-ott, mint másutt. :DDD

    A készülék lehet, hogy olcsóbb, de igen, az előfizetés más kérdés: olcsó előfizetéssel, ami kvázi semmit nem tud, többet beszélek én ezeknél, havi 8ezret így meg nem érne meg. Akkor már érted, inkább havi 10, és tök jól járok, akár olcsóbb telefonnal is (fentiek)... Bahh, na mindegy, ezeken még filóznom kell, hol vegyek, de az biztos, hogy nem szeretnék havi 10ezernél többet telefonra szánni, így is nehezen szántam el magamat, mondván "ha már 7ezret ki tudok fizetni, néha 8-at is, nem lesz olyan sok az a 10". Ennél több azért már érvágás is lehetne ínségesebb hónapokban.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Na visszatértem...! Ez voltam.

    Tehát: facebook, sok böngészés, zene, videózás sok, hosszas telefonálások, jó üzemidő, térkép, stb. Hosszas mérlegelés után a következő készülékek jöhetnének szóba:

    Vodát tegyük félre, legyen T-mobile Next S csomag (8k/hó, illetve a készülék törlesztője. Zárójelbe írtam magamnak az aranytárskártyás árakat, mert lehet lenne rá opcióm!)

    Sony Xperia Z3 - 14980 Ft/hó (12880 Ft/hó) + Bluetooth hangszóró (ez milyen..??! passz, bár nem venném hasznát)
    Sony Xperia Z2 - 14180 Ft/hó (12080 Ft/hó)
    Sony Xperia Z3 Compact - 12880 Ft/hó (10880 Ft/hó) + Bluetooth hangszóró
    Samsung Galaxy S5 - 13780/hó (11680 Ft/hó)
    Nokia Lumia 930 - 12480 Ft/hó (10380 Ft/hó) kezdek megbarátkozni a WP-vel

    Vegyük elsősorban az aranytárskártyás árakat.
    - Z3 megéri a havi 800 Ft pluszt Z2-höz mérten?
    - Z2 vs Z3c? Kár összehasonlítani? A compactnál nagyon tetszik, hogy alig maradt kihasználatlan terület, míg a nagytesóknál azért van jócskán alul, fölül is. Persze ezen már nem lenne annyira élvezet a videózás, és a böngészés, már ami a méretet illeti.
    - SGS5 - Végső megoldás, a fentiek megérnék ehhez képest a felárat?
    - L930 - Külsőre ez a telefon viszi a prímet, ráadásul jó a kamera is. Ugyanakkor a WP-ben nagyon zavaró a listanézetes ömlesztett menü, a beállítások összevisszasága. No meg ez már se nem vízálló, se nem porálló.

    Érdekelne, hogy ez az IP58/68 védelem mennyire parasztvakítás? Tényleg hasznos? Ha esőben előveszem a telefonom, nem fog néhány csepptől elhalálozni? A kijelző alatti porosodás baromira zavaró, a kis Topo-m már-már sivatag, napon alig látok valamit. Ezek hiányával a Lumia 930 vajon mennyire lenne időtálló?

    Ezek közül mindegyik megbirkózik a feliratokkal videolejátszás közben?

    Anyaghasználatot tekintve melyik milyen egymáshoz viszonyítva? Korábban nagyon tetszett az LG G3, de sok helyen olvasgattam, hogy akadozik a szoftver miatt, meg meghatározott helyeken "magától" hajszálrepedések keletkeznek rajta. Ilyen "fícsörök" nekem nem kellenek. :))

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz norbert1998 #64983 üzenetére

    G3-ból a 3 gigás verzió az viszont drágább, nem? Egyáltalán kapható itthon?

    Z3 compacttal szemben ott a Galaxy Alpha, ezt az S5 áráért tudnám igénybe venni (Samsung Galaxy Alpha - 13780/hó (11680 Ft/hó)). A formaterv bejövős, ip védelem, erős hardver, igényes kivitelezés. Erről véleménye valakinek?

    A Lumia 930 - eltekintve az ip68 hiányától - semmiképp sem "érdemes belevágni" opció, ha 2 évre tervezek? Mind közül ez lenne a legolcsóbb (igaz a Z3C-től csak 4-500 Ft/hó-val), csupán emiatt húz inkább efelé a józan eszem. (LG G3 csak amiatt leves, mert nagyon a zsebembe kéne nyúlnom egy időben, ha én azt a telefont szeretném, pedig végeredményben nem fizetnék többet egyiknél sem... Egyelőre nincs rá értelmes törlesztő ajánlat, legalábbis én nem találtam.)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz decens #65052 üzenetére

    Sokan tolják a Xiaomi Redmi 1S-et, 50-55ezres árkategóriában kiemelkedő darab. Ha nem lenne T-mobilnál 72ezer az Xperia Z1 compact AKG Y40 fejhallgatóval (Next S platina díjcsomag mellé aranytárskártyával természetesen) bestbuy, ezt venné az én párom is. Bár még erősen gondolkodunk. :)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #65051 üzenetére

    Bocsi, Alpha mégse "vízálló", benéztem...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Xperia Z1 compact vs Iphone 5c vs Iphone 4S vs Galaxy S4 mini vs Huawei P6 "középkategóriában"... Melyiket?

    Elvárások:
    - gyors, teljesen akadás és lagmentes felhasználói felület
    - gyakori facebook, internetes böngészés, youtube-ozás, videózás, zenehallgatás, térkép, telefonálás - jó üzemidő! Játék nem hiszem, hogy szempont lenne.

    Xperia Tipo-ról lenne a váltás asszonynak. A fenti készülékek árai jelentősen különböznek, ugyanakkor előfizuban lenne véve, mindenképpen havi törlesztéssel, és így alig-alig mutatkozik árdifferencia. T-mobile Next S aranytárskártya továbbra is..

    Sony Xperia Z1 Compact - 8480 Ft/hó + Y40 AKG fejhallgató - emiatt én erre voksolok, meg szupererős.
    Nokia Lumia 735 - 8380/hó
    Apple iPhone 5C 16GB - 8980/hó
    Apple iPhone 4S 8GB - 5k (kezdő) + 7180/hó
    Samsung Galaxy S4 mini - 7400/hó (20% online kedvezménnyel)
    Huawei P6 - már nem kapható a szolgáltatónál, ezt legfeljebb egyben kifizetnénk a rendes árán.

    Mániája a szuperéles kijelző, az S4 minibe sokáig bele volt szeretve, de sajnos a pixelesedés látványa miatt ez elvérzett.

    No meg Samsung Galaxy Ace 4-ről vélemények? Valami TDK fejessel lehet kapni ezt is 20% online kedvezménnyel, ebben a csomagban 6760 Ft lenne havonta, nem is rossz. Csak ennek is a kijelzője... de a fenti igényekre vajon elég lenne?

    Én meg meg még vacillálok a csúcsok között... :))

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz norbert1998 #65469 üzenetére

    3 gb-os G3-at lehet kapni Mo-n? A szolgáltatóknál csak a 2 gb-osat lehet kapni?

    Valahányszor a kezembe veszem, elfelejtem az összes többi alternatívát, annyira imádom... Ugyanakkor még mindig Lumia 930 vs Z3 (vagy z3c), meg már szóba jött nálam a Galaxy Alpha is, szemezek a Note 4-gyel... nehéz eset vagyok. :))

    Erre esetleg még egy-két válasz valakitől?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #65478 üzenetére

    Többé kevésbé méret miatt, illetve hát az ár is fontos szempont volt. Kicsi a keze, Z1C-t is gyakran két kézzel fogja csak tudni kezelni, vagy fogásváltással egy kézben (nem megoldhatatlan). Mindenesetre elsődleges szempontok amiket már leírtam.

    A Lumia, meg a Huawei is már határeset volt méret szempontjából...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz norbert1998 #65480 üzenetére

    Ezek közül nem kérdés, a Z1c untig elég neki minden tekintetben, a többire voltam kíváncsi vajon megéri e gondolkodni rajtuk. Ezek szerint nem... Z1c most úgyis ultimate bestbuy 72ezerért a fejhallgatóval (persze 2 év hűség havi 5490 ft az előfizetés... de a 72ezret ugye részletben is lehet, 0% thm). Engem mondjuk zavar a kihasználatlan telefonfelület, emiatt jobban tetszik számomra a z3c vagy az alpha, ha már kompakt, viszont nekem szempont lenne a nagy képernyő is a kényelmes videózás miatt. Alpha árából már nagyokat veszek, z3c max a Lumia 930-al vetekszik árban. Sima Z3-nál meg megint a kihasználatlan terület akadályoz, viszont ott az IP68... lehet az lesz végül, és vége a szenvedőzésemnek. :DDD

    Pláne, hogy minél előbb beruháznék már valamibe... vége az előfizumnak, mai nap kártyás előfizetésre váltottam, és kötelezően fel is töltették a kártyámat 3 ezer Ft-tal, és mondták ehhez jár 40 mb - lol - net. Ennek ellenére 0 Ft az egyenlegem, nincs internet, szóval hétfőn kapnak a fejükre... :((( Telenor...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Húgomnak szeretnék karácsonyra, vagy kicsit előbb okostelót. Belépőszinten nézelődök, de ilyen pocket neo szintű förtelmeket szeretném elkerülni. Öcskösnek Lumia 520 van, tökéletesen meg van vele elégedve, valami hasonló kategóriában szeretnék húgomnak is (14 éves). Jelenleg a régi Nokia 2700-mat nyüstöli, de darabokban van a telefon, és ha már új készülék, legyen okosteló. A számítógépért úgyis mindig állandó háború folyik, wifivel meg alap internetes dolgokat simán el tudna rajta intézni. Gondolkodtam rajta, hogy odaadom neki a Tipomat, de ennek jack csatija is halott (ő meg sokat hallgatna zenét), tiszta por belülről, meg zavaró mértékű fehér bevilágítása van. Váltás után elviszem szervizbe, de nem gondolom, hogy olcsón kijönnék.

    Igények:

    - Lehetőségekhez mérten gyors, gördülékeny felhasználás (1 giga ram talán alap lehet)
    - Ájfon tetszik neki, de ájfon nem kap. :DDD
    - Zene: legyen benne egy értelmes fájlkezelési lehetőség, zenéket mappák szerint is rendezni lehessen. Lumia 520 ömleszt mindent.
    - Inkább Android, mint WP.
    - Facebook, internetes böngészés
    - Minimális dadogás nem baj, de azért ne kelljen ötezer évet várni mindenre, mint Tipo-nál.
    - Fotózás terén ne vérezzen el!
    - Minimum 4 hüvelykes kijelző, olykor talán filmet is nézne rajta, de nem jellemző.
    - Játék nem igény.
    - Keret: minél olcsóbb, 30-40ezer környékén ha van ilyen telefon, de 25-35 között ideálisabb lenne valami. :))
    - Új, garis, akár független, de legalább vodás feltöltőkártyás.
    - Asszem mindent leírtam. Általános felhasználás, nem túl nagy igényekkel, új okosteló felhasználónak. :)

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #65528 üzenetére

    Árban nagyon szimpatikus, de ezen van magyar nyelv? Ezt elfelejtettem írni... a fentebb megbeszélt holland postás Xiaomi teló is szimpi volt, csak a garancia és a magyar nyelv hiánya azért nem annyira kecsegtető.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Flind #65540 üzenetére

    Emag-os telókon van magyar nyelvű szoftver?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #65550 üzenetére

    Hányszor olvastam már ezt: rom rom rom... Na ehhez én pl. teljesen suta vagyok, de nyilván nem megtanulhatatlan... kicsit utánanézek majd. Köszi!

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Korábban.

    Nézegettem a T-mobile ünnepi ajánlatait, a lenti okostelók közül valamelyik megéri egy kezdőnek? Vagy mind harmatgyenge változat? Yperia Tipo-nál mondjuk csak jobb mindegyik. :)) Bár tény, hogy ezek nem kártyafüggetlenek, ő meg 70-es, de annyit nem telefonozik, hogy ez borzasztó legyen a percdíjakra nézve.

    Amúgy az én választásom a Z3 Compact-ra esett. Van rajta ideiglenesen egy tokshopos tok, meg egy nillkin előlapi üveg is, és baromira meg vagyok elégedve a telefonnal. :) Az adathasználatot viszont ez a 4G, vagy nem is tudom, talán a nagyobb képernyő egyszerűen zabálja mint állat. Nem baj, ahol van Wifi, majd inkább ott netezek.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #66161 üzenetére

    Persze, de itt most lényegesen olcsóbban kaphatóak, mint egyébként. Csak azért, mert miért adjak ki 40ezer Ft-ot egy telefonért, amikor lehet hogy a 20ezressel is tökéletesen beérné elsőnek? Egyik sem jó alternatíva?

    Vodánál a Galaxy Young 2 mondjuk lényegesen olcsóbb, 18ezer. Lumia 530 az 3ezerrel drágább, Xperia E1-ről ne is beszéljünk, ajándék se jár hozzá. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #66167 üzenetére

    Nagyobb kínszenvedés, mint az Xperia Tipo-nál?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #66174 üzenetére

    Én ugyan nem akarok, és azt sem szeretném, hogy húgom járjon rosszul. Pont ezért kérdeztem meg, a mai belépő szintű valamik érnek e bármit a Tipo-val szemben.

    Ez a Lenovo megbízható példány 32 ezerért? Lumia 520 is van 33ezerért MM-ben, ezt ugye letarolja?
    "Sony Xperia E1 + MDRZX300B fejhallgató" T-mobile jóvoltából 25 ezerért semmiképpen sem opció, annyira tré telefon? Hangsúlyozom, egy 14 évesnek lenne, aki jelenleg 2700-val szenved... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #66271 üzenetére

    Még mindig fontos a magyar nyelv. Na meg ehhez lehetne vásárolni itthon tokot, fóliát? agy van erre is külön hely?

    Lenovo-tól mennyire jobb ez a Jiayu? Miért veri le?

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Ájvé #66310 üzenetére

    Ez a Mall.hu mégis miféle hely? 40-50%-os akciókkal jönnek ki a telefonok a jelenlegi máshol látható árakra.

    Ugyan már...

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Earl_Muttley #66392 üzenetére

    G3-ból van 3 gigás verzió is, ha olyat kifogsz, és tetszik a telefon, nem zavar az IP68 védelem hiánya a Samuval szemben, én biztos az LG-t választanám. :)) De mivel nálam ez mint zavart, Samu meg nem kell, maradtam a Z3 compactnál.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Edigitalnál durva "leszázalékolások folynak", ez a telefon pl. baromira szimpi az árát tekintve. Alcatel Idol Alpha

    50ezerért ez milyen vétel?

    Szerk.: Ahogy elnézem szinte az összes alcatel meg még más is átesett ezen... 30ezerért? Versenybe száll e a korábban említett Jiayu G2F-el?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Sziasztok,

    Tmobile-nál kapható netes áron Samu Galaxy Core Prime VE most 30ezerért. Egy ismerősöm nézelődik ilyen árkategóriában (30-35ezer Ft), van ettől most jobb ajánlat, vagy ezt bátran megvehetné?

    Nincsenek nagy elvárásai, a lényeg, hogy feltöltőkártyás, Androidos készülék legyen, alapvető telefonos dolgokat el tudja rajta intézni, zene, esetenként fotózás (de ritkán), böngészés. Plusz ha lehet, ne haljon meg fél év után... :)) 30-35ezret szánna rá, nem híve egyik brandnek sem, az se baj, ha valami újkeletű valami, de minőségi legyen, és ne pénzkidobás. Első okosteló lenne. Ötletek? Jó ha van több példa is, mert akkor van miből válogatni. Külcsínre nem baj, ha kicsit csajosabb, letisztultabb a készülék, illetve előny, ha kapható már hozzá értelmes üvegfólia, tok.

    mod.: Ja, és méret ügyileg ne legyen valami óriási tepsi. Kis embernek lesz, kis kezekkel. :) Az én Xperia Z3C-m még pont jó volt a kezébe, de az 5 col talán már nagyon nagy lenne. 4-4,6/4,7 körül lenne jó.

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Archanon #87489 üzenetére

    Erre valaki esetleg ötlet? :B

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    válasz Gibo #87563 üzenetére

    Szimpatikus ez a Doogee is - számomra. Viszont a mérete talán már túl nagy... Nincs valami üzlethelyiség, ahol meg lehetne tekinteni ezeket élőben, megtapizni, stb? Akár a Redmi 2-vel együtt. Mondjuk a kettő között árban elég nagy rés van, de a Xiaomi talán méretben jobban passzolna.

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • Archanon

    őstag

    Sziasztok,

    Van olyan okostelefon a mai piacon előfizetéses megoldásban (70-es vagy 30-as), ami:
    - vízálló valamennyire, tehát nem kell félnem, hogy rácsöpög egy kis víz, és halott az egész (eső, beleesek a pocsolyába)
    - nincs!!! rajta USB takaró ajtócska, aminek a gumitömítése pár hónap alatt kilazul aztán lehetetlenné válik többszöri bezárásra, ehelyett valami mással oldják meg a vízállóságot
    - Létezik rá értelmes tok, plusz extra védelem üvegfólia (bár ez gondolom a legtöbb telóra igaz)

    Lejár az előfizum, 2 évig voltam boldog/boldogtalan tulajdonosa egy Sony Xperia Z3 Compactnak. Szeretem a teljesítményét, a hangját, a képeket amiket csinálok vele, ha épp nincs nálam a nagy gép, de... Fél éve már szervizbe kellett vitetnem, mert az ajtócska megadta magát, és bizony beázott csúnyán még aznap (ultimate szerencsétlenség). Fél éve kaptam egy újat, mert csak kicserélni tudták (biztosító, tehát 20ezer önrész), működött, egészen 2 héttel ezelőttig. Az ajtócska ismét megadta magát, a mágneses töltése nem működik 1 hete, a jack csatlakozó tegnap halt meg (hol érzékeli a fülest, hol nem, és próbáltam több készülékkel is.. pedig reménykedtem, hogy csak a füles halt meg). Szóval... Ebből ismét szervíz lesz, de én még egyszer nem akarok átélni ilyen kálváriát. Mit javasolnátok, hasonló teljesítménnyel rendelkező telefonnak? Van rá esély, hogy találok? Felőlem ájfón is lehet, ha létezik ilyen, vagy windóz is... Csak legyen má' strapabíró. :DDD

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák