Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gülredy

    tag

    Sziasztok!

    Kezd tönkremenni a Motorola Defy-m, és szeretnék új telefont venni. Igazából nem lenne kérdés, hogy milyen telefont vegyek, ha nem a pénz döntene helyettem.

    A felső limit 60.000 forint lenne, és szeretném ha csepp por és ütésálló lenne.
    Elsősorban a Galaxy Xcover 2-t néztem ki, de elég sok negatív kritikát olvasok az akkumulátorával kapcsolatban, meg más egyéb apróságokat is írnak ami zavaró lehet. (elvileg csak a belső memóriára lehet telepíteni, és nem tudod az alkalmazásokat áthelyezni az SD kártyára. Bár ez elég abszurd szerintem, nem tudom mennyire igaz)
    Nem feltétel ragaszkodom az Androidhoz, de viszont a csepp-por és ütésálló funkció mindenképp jó lenne.
    Bár, ha van egy nagyon jó telefon ami nem tudja ezt, de erősen karcálló a kijelzője, és a tok nélküli zsebben hordást sem sínyli meg, akkor az is szóba jöhet.

    Amire használnám az változó. Általában csak telefonálás, sms, menetrend nézés.
    De a GPS-t is szoktam használni és netezek is rajta néha, így szeretném ha ezek gördülékenyen mennének és nem szükség esetén hagyna pont cserbe, vagy lassulna be stb.. A kamera nem muszáj, hogy csúcsminőségű legyen, egy átlagos kamera minőséggel megelégszem de ha jobb az se baj.

    Két dologra is kíváncsi lennék:
    Az egyik az hogy ebben az árkategóriában a megadott felhasználási célokra és követelményekre milyen telefon lenne az általatok legjobban ajánlott.
    Továbbá az is érdekelne, hogy függetlenül a megadott kritériumaimtól ebben az ár kategóriában melyik telefon lenne általatok a legjobbnak ítélt.

Új hozzászólás Aktív témák