Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quasi_modo

    nagyúr

    válasz Ájvé #79580 üzenetére

    felesleges ilyen korban telefon egy gyereknek, ki kell vinni az udvarra és játszani kell vele.
    +1. Ha nincs udvar akkor játszótér, stb.

    valami

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Ájvé #79580 üzenetére

    Ha 6 éves az azt jelenti, hogy jövőre megy isibe. Akkor meg nem árt, főleg, hogy akkor már vannak iskolai kirándulások, nyáron külföldi tábor, stb, akkor indokolt a telefon. Ráadásul a kérdező ha jól láttam 5.000 Ft-ért tudja elhozni a készüléket, tehát gyanítom használt, azon meg már nehéz bukni, kb "vasáron" veszi meg. Egyébként ha nincs ilyen, csakúgy a gyereknek legyen egy telefonja, akkor maximálisan egyetértek, teljesen jogos amit írsz. Én amikor alsós voltam minden évben mentem Ausztriába iskolával és az akkori alkalmakra kaptam egy Siemens A40-est, úgy vigyáztam rá, mint a szemem fényére, egy karc nincs rajta a mai napig. Aztán az első saját mobilomat ötödikben kaptam egy Nokia 5110-est, azzal is hasonlóan bántam. Szóval gyerek válogatja, hogy ki mennyire vigyáz rá. :)

    Na a Te válaszod viszont köszönöm! A Honor 4C-vel csak annyi a bibi, hogy most valamiért elkapott ez a nagy kijelzős dolog, pedig eddig teljesen marhaságnak tartottam.
    Azért gondoltam eredetileg a Neo-ra, mert volt egy olyan gondolatom, hogy a mai 1-2 éves felsőbb kategóriás telefonok nagyjából olyan áron vannak, mint a mostani közepesek, csak régebbi droiddal (4.3-4.4.2) és jobb anyaghasználattal és ha találnék egy "0km-es" típust, mint pl. egy Note 3 Neo, az talán nagyobb eséllyel marad telefon 2-3 évig, mint egy 2015-ös közepes. Sajnos viszont baromira nem találok rendesen legariztatott ilyen típust. A Honor 4X nekem most bejön, ha veszek rá egy bőrtokot akkor a "műanyag probléma" is ki van küszöbölve. A Lenovoval megmondom őszintén olyan szinten nincs tapasztalatom, hogy nem merek belevágni, pedig látom, hogy egyre többen használnak ilyen készüléket. A Honor/Huawei párosban is csak azért merek bízni, mert azért mégiscsak ők és az LG fogják gyártani a következő Nexus referenciamodellt és az azért már egy biztató dolog. Na tudom sokat pofázok, köszönöm a segítséged! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák