Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor0610

    MODERÁTOR

    válasz psg5 #64394 üzenetére

    Úgy értem, ha folyamatosan úgy használod, akkor beéghet.
    Hogy mennyi idő alatt, arról nincs információm... Nyilván erősen függ a napi mobilhasználatodtól.

    Xiaomi 13T

  • -Faceless-

    őstag

    válasz psg5 #64394 üzenetére

    Főleg a kék árnyalatokra érzékeny (facebook, skype, stb.) rendszeres napi tartós használat. Már javítanak rajta közel sem olyan rossz, mint a régi samsungoknál, de sokban függ a paneltől is, egyeseknek 3 óra alatt kijön, másoknak évekig nem.
    Leginkább akkor hajlamos rá, ha tartósan nem változik a megjelenített tartalom. Erre mondtam, hogy a facebook felső sávja sose változik erre tesz rá egy lapáttal, hogy kék, és készen is van.

    A L730/735-ről konkrétan nem tudok sokat mivel friss modell kötvehiszem, hogy még bárkinél is jelentkezne, de nekem konkrétan nem jön be, szerintem még a 630-nak is élettel telibb színei vannak.
    (nem a felbontásról beszélek, hanem a panel minőségéről)

    De a probléma biztosan fenn áll ez járulékos veszteség az amoled használata miatt.

    #sim kártya Ha szolgáltatónál veszel készüléket akkor ingyen cserélik mindenütt egyébként 5-15 ezer közötti összeget kérhetnek érte szolgáltató, és üzlettől függően. Ellenben ha sokallod gsm boltokban 500 kerek forintért megvágják neked, csak utána már nem érdemes esetleges hibával menni az üzletbe.

    #samsung70 A nagyobb kijelző elég nagy előny, és az aksi sem árt ha kibírja. Az 5s szerintem igényes játékhoz túl kicsi, a 6 aksija nem bírná sokáig. Ahogy én látom ios-re igényesebb alkalmazások vannak, de ez csak keresgélés kérdése. A note 4-et, vagy 6+ -ot ajánlanám inkább, de azért megjegyzem a note 4 felé hajolnék egy kicsit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák