Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pattantyu

    tag

    válasz w.miki #37646 üzenetére

    Nekem cm7 fut a defymen. Nem rossz, de nem az igazi. Felraktam regebben a cm10-et. Mindenhol azt olvastam, hogy sokszor kell torolni a dalvik cachet, meg varni kell, ettol begyorsul, utana nem lesz a sebesseggel baj. Hat nekem igy is volt, nagyon is... Szerintem a 4-es androidokhoz kell az 1 GB ROM, vagy a fozes nem volt tokeletes, nem tudom. Nagyon sok RAM-ot probaltam, MIUI-t CM-eket, masok altal tutinak kikialltott ROM-okat, de nekem a CM7 mukodott a legjobban. Amiota kicsit felretettem, a Jiayu G2S megvetele ota, majd neha a GPS gondok miatt ismet probaltam visszaallni, kicsit kezd meghulyulni is, akad, fagy, nem megy a net neha, meg ilyenek.

    Amugy erdekesek ezek a kinai telefonok. A G2S nekem nagyon ok lenne: gyors, szep a kijelzoje, stabil, jo az uj android, bar nem sokat raktak hozza. Azonban vannak furcsasagok: nem megy fel nehany program: Navigon, Endomondo (felmegy, de nem mer rendesen), a GPS botranyos, hiaba csinaltam antenna bovitest egy ontapados rezlapbol, igy is van, hogy fel oraig tart, amig csatlakozik, akkor is, mindig a GPS test nevu programmal kell kezdeni, majd ott settingsben A-GPS clear->A-GPS update, ezutan mar ugy tunik mintha 10-12 muholdat latna, aztan 20 perc mulva mar egyet se mutat, meg a latothatoak kozt se, a net is neha eleg furcsa, nagyon nehezen valt at edgerol 3G-re, HSDPA-ra, gyakran sokat kell varni mire elindul. Utana mar megy, de azert ez idegesito.

    Sohasem fogom megerteni, hogy miert kell minden telefonba valami komoly negativum. Egy vallahato meg ok lenne, de mindig olyan szintu aprosagot raknak bele, ami donteskeptelenne tesz. Melyik kezembe harapjak szintu. Ugye itt is ez van: S4 mini, ok lenne, de kene bele a hd kijelzo, P6 ok lenne, de kinai, sajat procival, amirol vannak tesztek, de azert a fene tudja, kicsit talan nagy is, a miuis ROM-ja meg engem kicsit zavar, a defy-n se nagyon tetszett, Sony SP: a kijelzoje, az nagyon durva, miert nem tudnak valtani a TFT-rol, minek ezt eroltetni, a merete meg kb ok, bar ez is kicsit nagy, de a ket magos proci a hd kijelzot nem tudom hogy birja, S3 tul nagy, nem kerdes, HTC one mini, ahhoz kepest, hogy mekkor a kijelzoje, szerintem eleg nagy, htc sense, hat...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák