Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remiel

    őstag

    válasz noooname #174832 üzenetére

    Az égvilágon semmi sem történik. Nálam 66k volt a levonás egy Mate20 pro után, majd az emailben ajánlottak érte 19k bevizsgálás előtt, de ettől még nem kellett volna visszafizetnem a különbséget. Ae emailt töröltem, ennyi.
    A számlám megvan a vásárolt telefonról, azóta se keresett e kutya se és nem is fog. Van aki hónapokkal ezelőtt csinálta így ott sem történt semmi. Gondolod gyűjtögetik az infót és majd egyszerre lecsapnak úgy, hogy már rég kiadták a készülékeket? Ha mindenáron be akarták volna gyűjteni őket akkor a kiküldés előtt bekérik (nekem spec 3 hét volt mire feladták, addig nyugodtan kérhették volna, ezzel szemben miután megjött a telefon eltelt vagy 2 hét mire írtak)

    Való igaz nem értettem, mert beírhattam volna akár egy S22 is, de egy szint után már nem nő a levonás összege, hiába ír ki többet (kipróbáltam betettem egy S22 beírt 178k levonást, de nem vont le csak annyit mint a sajátomnál). Ráadásul kér IMEI, amit ha nem ismer fel manuálisan olyan telefont teszel be amit akarsz.
    Gondolod a Samsung csalás áldozata lett? Hát ki csinálta a rendszert? Ki miatt lehetett kupont halmozni úgy, hogy én pl 48%-al olcsóbban vettem a telefont? Biztos nem én nyúltam a rendszerbe. És nem is élt sokáig a lehetőség (mármint a kuponhalmozás+beszámítás) Mellesleg szerinted mit számít a Samsungnak ez a forgalmához képest? Elad telefonokat, esetleg más gyártóktól elszipkáz vevőket akik ha meg vannak elégedve maradnak is az ő készülékeiknél.

    Ezt a szoftveres korlátozást meg végképp nem értem hogy gondolod, a garanciavesztést meg főleg nem. Max polgári peres eljárást lehetne indítani, gondolod megéri egy esetleg évekig elhúzódó procedúra nekik, amikor a net tele lenne azzal, hogy már megkapott és kifizetett telefonok miatt pereskednek? Kit érdekelne ki mit küldött be, senki nem erre figyelne

    [ Szerkesztve ]

    "Never stop dreaming" - Freddy Krueger

Új hozzászólás Aktív témák