Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ájvé

    veterán

    válasz tknof1871 #162978 üzenetére

    Én csupán az igényeid alapján írtam a választ, példaként hoztam fel a Oneplus (ezt kapsz 70-ért is, bár nem biztos hogy megéri) és Pixel telefonokat, mert ezeknek a legjobb a szoftveres támogatása (esetleg kibővítetenéd a keretet, bár sajnos Pixel nálunk nem kapható hivatalosan).
    Láthatunk különbséget 4 év után, egyrészt majdnem biztos hogy akku csere érett lesz az összes készülék ennyi idő után, másrészt hardver és szoftver függvényében napi használatban is óriási eltérések lehetnek. Ezért jó az említett két készülék mert teljesen alap vagy kicsit módosított Android fut rajtuk, nincs telepakolva sok programmal akkor jó ideig gyors lehet.
    Ramból 4 GB legalább ajánlott, de az se lehet mindegy hogy milyen (DDR5), illetve ugyan ilyen lényeges a belső tároló has lehet UFS legyen, Poco X3 például tudja ezeket és a SoC se rossz benne, viszont MIUI ízlés dolga ismételten.
    Használt szerintem akkor lenne jobb ha olyan plusz dolgot keresel amit ennyiért nem kapsz meg a kategóriában, pl jobb kamerás telefont keresel akkor lehet jobb egy használt csúcs készülék, de neked szerintem ez nem szempont főleg hogy hosszabb távra tervezel egy használt telefon az akku miatt nem jó választás.
    Az előbb említett Poco X3 125 órát kapott GSMARENA teszten és sok tekintetben jó választás.

    #162985 RoBos
    Köszi ezt én is kipróbálom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák