Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thomson7575

    tag

    válasz oliwwer #129963 üzenetére

    Szerintem bőven kibír még 2 évet, még úgy is, hogy nem kapja már többet a supportot, hiszen a hardver még mindig borzasztón erős benne. Személyes tapasztalatom szerint régebbi flagship telefonokat még mindig jobban megéri megvenni, mint a közel azonos árban elérhető új midrangeket. Nekem voltak drágább midrange telefonjaim amik kb 2 év alatt olyan szinten belassultak, meg akksiban elfogytak, hogy nem azért kellett váltsak mert meguntam őket, hanem azért mert már használhatatlanok lettek.
    Én még most is egy Huawei P8-at nyúzok ami annak idején elég erősen a flagship kategóriába esett és még a mai napig röcc nélkül tudok rajta elég sok mindent csinálni.
    Szóval nem kell félni ezektől a 2 éves flagshipektől mert hozzák a szintet. Nemhiába kerültek annó 200k-ba.
    Ameddig meg az S8 ára annyit fog ütni, mint most az S7-é addigra megint elkezdhetsz gondolkodni azon, hogy vajon bírni fogja-e az S8 2-3 évig :DD
    A képernyő azért volt beégve, mert kiállított példány volt és a SuperAMOLED-eknek nem tesz jót ha például napi 20 órában max fényerőn mennek a boltban. Ha elmész telekomhoz, vagy akarmelyik szolgáltatóhoz és megnézed a kiállított Samsungokat, mindegyiknek be van égve a kijelzője. De ettől nem kell félni, mert általános használattól nem sül bele semmi a kijelzőbe.
    Szóval ha most akarsz telefont akkor nyugodtan vedd meg az S7-et, mert 100k-ért nem egy rossz vétel. Az S8 max jövőre lesz ennyi (már ha lesz ennyi). Max. azt még meg tudod csinálni, hogy megvárod a szeptembert, hátha egy kicsit lejjebb kúszik még. De 140k alá tuti nem fog menni.

    eastsider: De, egyszerre jött ki csak én összekevertem hirtelen valamivel és azt hittem, hogy az i7 '17-es kiadás :))
    Szóval igen, kb egyszerre érkeztek.
    Azt kell venni ilyenkor amelyik jobban tetszik, vagy amit jobban akarsz és akkor biztos nem fogod később megbánni ;)

    [ Szerkesztve ]

    Siemens C35 -> Sony Ericcson T220 -> Samsung U600 -> Galaxy mini -> Lumia 520 ->Galaxy S4 mini -> Huawei P8 -> iPhone 6s -> iPhone XS

  • flirt

    tag

    válasz oliwwer #129963 üzenetére

    S7 igazi bestbuy jelenleg, ergonómiailag tökéletes, hardveresen is vállalható még évekre, hátsó kamera meg ugyanaz, mint az S8-ban.

Új hozzászólás Aktív témák