Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • w333

    félisten

    válasz Acheron #107666 üzenetére

    Na igen ... ha te sem hiszel a a véletlenekben akkor leírom az én történetemet is, múlt héten vártam a Telekom akcióit semmi értelmes nem volt így termesztésen nem hosszabbítottam a hűségem és ugye megvettem a HTC 10 -t ahogyan te is, volt ez a kis garanciális malőr ... mindegy visszavittem, majd olvasom hogy Telekom hétvégén újra akciót fog tartani, rá 2 napra olvasom a Facebook -n hogy szavazni kell melyik telefonok legyenek akcióban, nyert az S7 és S7E mondom páromnak de jó lenne egy 30% -s akció így megmaradna a 150k készpénz és 15X 9990Ft kamatmentes nem fog annyira fájni, na mi történik éjszaka ? pontosabban 37% akcióban van az S7E ... azonnal megrendeltem, mennyi véletlen kellett hogy idáig eljussak ? szóval van benne valami amit mondasz ! :))

    Jövő évi csúcsokat csak azért nem vártam meg mert 250k felett lesz az összes (ez szint biztos), annyit pedig nem érnek ...mire lemegy az ára megint 6-10 hónap ! persze ha van türelmed akkor várj, de szvsz. ilyenkor a karácsonyi akciókban a legjobb telefont venni mert addigra már lemegy az áruk és jó akciók vannak ! :)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Új hozzászólás Aktív témák