Új hozzászólás Aktív témák

  • abrais

    újonc

    Sziasztok!

    És tényleg ! Melyiket vegyem ?
    Üzleti telefont szeretnék vásárolni.
    - Árkeret 280.000 -ig
    - Elsősorban telefonálásra használom - szeretek gyorsan, minél kevesebb lépéssel telefonálni, listából, vagy azon kívül. Pár gyakran hívottat a főképernyőről, ha lehet.
    - Keveset használom emailre, facebookra, zenehallgatásra. Nem játszom, nem töltök appokat, nem nézek filmeket.
    Emailekben néha meg kell néznem rajzokat táblázatokat.
    -Jó fényképező - fotózok/videózok helyszineket, bútorokat.
    -Jegyzet, intelligens naptár, hangjegyzet, beszélgetés egyszerű rögzítése, akár hívás közben indítva.
    - Jó GPS. Kb. ennyi - gyorsan egyszerüen kezelhetően, hosszú akkuidővel.
    Van: Nokia Purewiev 808 - utáltam, mig nem vettem tavaly egy új IPhone 5-öt - amit 2 hét után eladtam, mert megőrültem tőle. Több lépéssel tudtam telefonálni, mint a nokián, állandóan megnyitogatott mindenféle alkalmazásokat, amiket ha nem zárogattam manuálisan, leették az akksit. Szar volt a gps-e, ötszáz lépéssel kell utána kikapcsolni a helyadatküldést - ha nem kapcsolom ki, megeszi az akksit, meg a teljes net keretemet egy fél nap alatt. Nincs időm a telómat simogatni, kapcsolja ki magától a nem használt alkalmazásokat, legyen mérnökaggyal egyszerüen kezelhető. Huawei Mate 8-at nézegettem - az állítólag blokkolja a az eldobott appokat... De tök tájékozatlan vagyok, és nincs időm napokat bújni a netet.... Köszi, ha ajánlotok valamit!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák