Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    Üdvözletem!

    2018 óta használok egy Samsung Galaxy J3 2017-est. Akkor kötöttük be a Telekomtól a TV,internet+telefon kombót magemnta1 csomaggal, és ahhoz járt a telefon.

    Gondolkodom leváltásán, mert mára igen gyorsan lemerül az akkuja. Konkrétan tegnap este 10 órakor vettem le a töltőről a telefont, de reggel 7-re már 88%-on volt, majd délre már 79-en pedig csak annyira volt használva míg ránéztem van-e sms-em mert azt nem szereti hanggal jelezni. Egy ideje már figyelem hogy sűrűbben merül le, de nem tudom mi is legyen az utódja, mivel tudásban a kis J3 is megfelelne még most is ha az akkuja nem gyengélkedne.

    Ami lényeg volna:

    Minél kisebb méret, legyen hozzá edzett üvegfólia, és ilyesmi tok mint a J3-ason is van. Bár a méret dolgot lehet el kell engednem valamilyen szinten, mert ahogy nézem 5 colos méretben ne nagyon van alternatíva.
    A tiszta android legyen előtérbe inkább.
    Árban 100 max 150 a lélektani határ.

    Amit eddig nézetem a SAMSUNG Galaxy A33

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák