Új hozzászólás Aktív témák

  • bepken

    veterán

    sziasztok!

    eljött az idő, amikor muszájból új telefon után kell nézzek. 2,5 év hűséges szolgálat után le szeretném cserélni a Mi A1-et. tekintettel arra, hogy ennyire telefont még nem szerettem, leginkább Xiaomi vonalon szeretnék maradni, illetve az árkategória is ugyanaz maradna (70k körül)

    szóval nézegettem én az azóta kijött Xiaomi készülékeket és hát nem egyszerű a választás, amikor ezt az árkategóriát határozza meg az ember! :D

    van Mi A3, Redmi Note 8T, Redmi Note 8 Pro, sőt akár még a kicsit korosabb Mi 8 is. szóval teljesen elvesztem...

    abban kérném a segítségeteket, hogy a felsoroltak közül szerintetek melyik telefon jelentene érdembeli ugrást a Mi A1-hez képest? ugyanaz az elvárásom igazából, sebességre itt sem volt sosem panaszom, kamerát szeretem nagyon, üzemidő mondjuk lehetne jobb (de nem életbevágó) - a kijelzőnél vacillálok, hogy IPS elég e vagy szeretnék inkább AMOLED-et. viszont a legfontosabb számomra a megbízhatóság volna.

    köszi előre is!

    ╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Új hozzászólás Aktív témák