Keresés

Aktív témák

  • CHIPman

    nagyúr

    válasz TMT7TMT7 #30224 üzenetére

    Alapból lassú, és a proci sem egy erőbajnok, a GPU-ról nem is beszélve. Mókolással az első kettőn ugye lehet segíteni, de a szériahibák(antennagate, érintőkijelző hatásfokának csökkenése a földelés elvesztése miatt), még mindig ott vannak, és csak részben lehet sufnimódszerekkel segíteni rajtuk.

    hardverapro.hu/tag/chipman

  • joey04

    titán

    válasz TMT7TMT7 #30224 üzenetére

    Szerintem azért annyira nem hulladék a Sensation. Pl a sgs2 ellenében biztos a HTC-t venném. Nekem a samoled+ kijelző túl élénk, nem megfelelő a színvilága, és ezen ugyan lehet állítani, nekem nem nyerte el a tetszésem. bár a feketéje jobb, de minden másban jobb számomra a htc féle slcd. Magasabb a felbontás is, ez is fontos lehet pl böngészésnél. Felmerülnek gondok a htc-nél, pl a porosodó kijelző, de van olyan akinek 2 hét után előjön, van aki meg megjelenés óta használja, és semmi baja. figyelem a topikját, mert ugyan i4-em van, de néha veszek mellé valamit kipróbálni, és a sensation lenne a kiszemelt. neked kell kitapasztalni, mert pl a samura is van panasz: [link]. melyik mennyire igaz, az jó kérdés. de itt egy jó kis összehasonlítás.

    A HTC Sensation nyeri a legjobb kezelőfelület, a legjobb felbontású kijelző, illetve a legjobb anyaghasználat díját. Szintén ez a telefon kapja a legjobb videorögzítésnek járó vándorserleget, a dupla vakuért pedig a zsűri különdíjban részesíti. A Samsung Galaxy S II kapja az érzésre a leggyorsabb telefonnak járó virtuális kupáját, a legszebb kijelzővel, a legkiegyensúlyozottabb kamerával és a leghangosabb zenei produkcióval is besöpörheti az elismeréseket.

    kinek mi a fontos. :R

    [ Szerkesztve ]

    Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

Aktív témák