Keresés

Aktív témák

  • CHIPman

    nagyúr

    válasz Bdanyy #25435 üzenetére

    Az a baj, hogy játszani is szeretnék, iPodon is csak azt nyomom állandóan, Androidra meg a pár iPhone-porton kívül nincs használható játék. Ez alatt olyanokat értek, hogy nem kell leülni fél órát játszani, hanem ha van 10 percem, akkor gyorsan előkapom és mehet(Angry Birds, Cut the rope, Plants vs zombies vannak Androidra, iOS-re meg van kismillió). Mondtam, hogy iPhone4-nél lejjebb nem adok, sgs2 a Samsung miatt nem kéne(áresés), egy Sensationt még esetleg bepróbálnék, de ha már ennyit költök, akkor inkább az iPhone. iPhone5-re várás kilőve, mint írtam, pénz szűkében vagyok, a közeljövőben nem is fog ez változni, és az meg rohadt drága lesz. Igazán nem alternatívák kellenek, ahogy írtam is, hanem Android-iOS váltásra lehetőségek. Érdemes-e beszámíttatni, vagy inkább próbáljam meg eladni, és aztán venni újat/hasznbáltat függőt/függetlent meg hasonlók.
    szerk.: Az iPhone5-öt maximum a Touch 5G miatt lenne értelme megvárnom, de az meg lehet, hogy kigurul szeptemberben, addig meg nem hinném, hogy lépek bármit is, tehát az még akár lehet alternatíva is.

    [ Szerkesztve ]

    hardverapro.hu/tag/chipman

Aktív témák