Keresés

Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz picur220 #16662 üzenetére

    Picur, elbeszélünk egymás mellett.

    Kevésbé érdekel fícsörlista, kinőttem abból hogy erre izguljak. Kell pár dolog, és az biztosan tudja a gép, ne kelljen sokat csesztetni ehhez. Most póttelefonnak egy Elm van nála; ha jobb képeket csinálna akár maradhatna is (wifi, gps, af+led, kelleme felület, tűrhető üzemidő).

    Engem pl szintén izgat az üzemidő; mi van ha második nap délután kell egy navigáció, nem a saját autómban, így nincs töltő? Nem ritkán van pl ilyen, vagy más hasonló, nem esélyes nálam olyan gép amiket naponta kell etetni.

    Desire-t használtam kicsit amikor a Defy volt a kiválasztott (most nem tudok Defy és X6 között dönteni egyelőre), nem rossz... de nem is nyűgözött le.

    Elsődlegesen a telefonos alap dolgokat elvárom hogy HIBÁTLANUL tudja egy telefon, a többi téren jöhetnek a kompromisszumok - ezért van most 1 szinten a két telefon, holott azt mondjátok sokan hogy nem egy szinten vannak. Azt azért hozz kell tenni hogy S60 régi lovas, ami kell az meg van már írva rá, és egy darabig még biztos lesz is, és mai napig kevesebb kompromisszummal és utómunkával jár ahogy látom...

    Szerintem nem kapok már választ, de hátha tudtok valamit még hozzátenni:
    X6
    +van hozzá jó headset(nem füles!) és 3,5es mikrofonos aljzat(kihagosítás autóban)
    +ébreszt kikapcsoltan is
    +benne a 8-16gb memó
    -proci miatt pl videót konvertálni kell, telepítés nem túl gyors
    +korrekt üzemidő
    +magyar
    +állítva gsm billes bevitel
    +jobb fényképező(ez mondjuk jobban érdekel mint a jobb felbontású kijelző)
    +fizikai híváskezelőgombok (kesztyűs és nedves kéznél számít)
    +alapból használható ingyenes navi (ár garmin xt-t jobban szeretem)
    -lassú képnézegetés

    Defy
    +++IP67
    +kicsit szebb kijelző
    -2.2 soha, vagy nyár után érkezik rá
    -kikapcsoltan nem ébreszt
    +/- jövőállóbb,pl az erősebb vas miatt, oprendszerből mondjuk ahogy a motorola folytatja lehet hogy froyo sem lesz
    +motoportal

    Mindkettőnél nyöszöröghet a ház, főleg hátlap -főleg az X6-, mindkettőre csellel kell a programokat pakolni,iazából sok difi nincs sztem... N79et választanám újra inkább, ha javítható lenne...

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Aktív témák