Aktív témák

  • jaimee

    tag

    Hey!!

    Láttam már, hogy nem egyszer volt ilyen kérdés, de megkérdeznék egy Sense-fant is meg valakit aki Samsung-fan, hogy most jár le az előfizetésem és 20 ezer magyar forintért tudnák Samsung Galaxy Ace-t venni, 25 ezer forintért pedig Wildfire S-et. Szerintetek a Sense megéri az alacsonyabb órajelet, a rosszabb kamerát (meg a hardveres gombot)?? Meg az Ace kijelzője nagyobb is fizikailag...? :Y

    Az Ace-t volt szerencsém élőbe megtapicskolni, szerintem nagyon korrekt, meg nekem nagyon bejön a recés hátlap, valaki írta is, hogy többet is kapott hozzá, ez Telenornál is így van? A Wildfire S nem volt kitéve, így nem tudom milyen, de szerintem a 600Mhz-es processzor 2011 második felében már elég gáz, tudom az Ace-ben is MSM7227-es van, de az fel van húzva... Valaki segítsen mert már kezdek belebolondulni :O

    Előre is köszönöm!

    Szerk: meg azért valjuk be ezen a videón azért a multitouchal eléggé döcög a telefon :F

    [ Szerkesztve ]

    2 éves Labrador vs. SEX10MiniPro = Az okostelefon nem bizonyult elég okosnak, hogy elmeneküljön... R.I.P.

Aktív témák