Aktív témák

  • picur220

    veterán

    válasz sinead #22989 üzenetére

    Az Opera mini sehol sem tördel. Szopacs.:DDD
    A gyári böngésző, ha belenagyítasz két ujjal, akkor úgy tördel, hogy rá kell nyomni 2-t (duplaklikk), és akkor tördeli el. Dolphin Browser HD-ban pedig beállítható, hogy zoom után azonnal tördeljen. Szeirntem a duplaklikkes megoldás jobb, ha mindig tördel, mozgatja a lapot alatta, és idegesítő.

    vzsryl: Ezt olyan szépen felsoroltad, az ember azt hinné, hogy milyen szép is az élet az WP7-tel. Írjuk már oda, hogy:
    Nem lehet Zune nélkül semmit sem csinálni, tehát egy rohadt mass storage sincs, ami még a 10k-s Nokiáknál is alap.
    Nem lehet mp3-at csengőhangnak betenni.
    Nem lehet Bluetoothon fájlt küldeni.
    Copy-paste van már? (Ezt azért nem írtam kijelentőben, mert nem vagyok benne biztos)
    Nem vagyok abban olyan biztos, hogy egy Samsung nem fagy neked le hónapokig. Ezt nagyon nehéz megvalósítani, a Samsung pedig köztudottan képtelen rá. Még egy Apple vagy egy HTC talán képes, de azok is szeretik, ha újra vannak indítva.
    "Meg se röccen, egy pillanatra sem."
    Hány hónapja van ilyen telod, hogy ezt ennyire határozottan állítod? Ez nem iPhone 4, mondjuk azzal meg telefonálni nem lehet, mert elszáll a térerő, aztán fogjad máshogy...

    Nézzük már meg, hány program van WP7-re! Szerintem a töredéke annak, ami Androidra van, talán 5%-a...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák