Aktív témák

  • Atya

    tag

    válasz Overclocked #16812 üzenetére

    Tegnap volt szerencsem probalgatni az optimust, es a galaxy3-at is. Sajnos az X8-at nem tudtam mukodesre birni.
    Mivel az ugyfelszolgalat nem nagyon kapkodta magat ( 40 perc aaltt egy embert szolgaltak ki ), volt idom probalgatni - ennyi varakozas utan feladtam, es eljottem.
    A gt540 kijelzoje tenyleg nagyon jo. Az egyetlen gyengepontja a gepeles volt. Nem tudom mire velni, miert pontatlan, csak tippem van ( mivel nem eleg megerinteni a kepernyot, hanem ra is kell tenni az ujjunk, igy nagyobb feluletet takar le. A szoftver kiszamolja a kozeppontot, majd mikor kezded elengedni a kijelzot, az ujjadnak egyre kisebb felulete erintkezik... ennek koszonhetoen szerintem a letakart felulet atlaga atcsuszhat masik billentyure.)
    En tokeletesen tudtam gepelni pl mutato ujjal. Neten barangolva eleg pontos volt, 1-2 szer kellett csak zoomolnom, hogy a kivant linket meg tudjam nezni. Olvasasnal az ipon-t es a mobilarenat neztem. Mindketto olvashato volt fektetett kijelzovel egy zoom lenoymasa utan. Az alabbi pdf is tokeletesen olvashato volt zoom nelkul: [link]

    Engem meggyozott. Az X8 tol "irtozom" az atszabott kinezete miatt. Nekem letisztult telefon kell, nem "szep".

    Arrol tudtok valamit, hogy 2.2-es droid kijon-e gt540-re?
    Valamint az erdekelne, hogy a Djuice-os telefonos netet meg lehet rendelni SMS-ben... Ilyenkor van ra huseg nyilatkozat, vagy akarmikor lemondhatom?Info

    Üdv.: atYa | Megette a kutyam az ido vas foga :DDD

Aktív témák