Aktív témák

  • icemad

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Sziasztok. Ezen a fórumon még új vagyok. Végigolvastam a topicot, és (7-8hsz-től eltekintve) azt látom, hogy mindenki Nokiát akar/ajánl. Nekem volt 6600-ám, nagyon szuper volt, ár/érték arányban mindent vert. Na meg a több ezer progi. Lecseréltem Motorola A925-re. Nem tudom miért, egyszerűen megtetszett. Soha nem gondoltam volna, hogy nekem Moto-m lesz,de nem bántam meg. Ez az igazi okostelefon. Néhány szóban a tudásáról: Symbian UIQ op. rendszer, 3G, Beépített GPS, SD/MMC kártya támogatás, infra, bluetooth, forgatható VGA kamera, mp3 lejátszás/csengőhangok, teljesképernyős divx lejátszás, 208x320-as kijelző, maximális testreszabhatóság (az indító animációtól a témákig minden) Hátrányai: gyorsan merül a gyári akksija, angol vagy német nyelvű menü (általában), hatalmas telefon (kb. 9210i méretű), buszon nehézkes használni a rázkódás miatt. Előnye: 30-45 ezer pénz, álapottól és felszereltségtől függően,hihetetlen tudású telefon. Sokan panaszkodnak az UIQ-ra, hogy kevés progi van rá. Ez igaz, de ami van rá az megbízható és jól működik. Van fényképezéshez, mp3-hoz, videózáshoz, játékhoz,stb. (Az összes gameboy, gameboy color, nintendo, snes, megadrive, c64 játék fut rajta.Még GTA2 és Heroes of Might & Magic is van rá) A nagy kijelző miatt nagyon jó rajta játszani, videót nézni.Még néhány régi Lucasartos kalandjáték is fut rajta: Day of the Tentacle (magyarul), Goblins, Zak MecKracken stb. A GPS 5-6 perc alatt talál jelet napos időben, utána már pontosan mutatja a helyünket. Kocsiban is megbízható. A füles stereo, az mp3 is stereoban szól rajta. Rádió nincs, de 100 forintos boltban 199 forint a zsebrádió,meg telefonba minek, ha tudja az mp3-at? A memóriája SD kártyával 2gigáig bővithető. Ha valakinek kérdése van a telóval kapcsolatban, nyugodtan tegye fel, ha tudok válaszolok. Bocs, hogy sokat írtam,de erről a telóról még oldalakat lehetne írni. Üdv: icemad.

    [Szerkesztve]

    Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

Aktív témák