Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudasj

    tag

    válasz Butcher-HUN #8550 üzenetére

    Nálam (a vállalatnál) is ez van vagy 10 éve két munkahely óta ezt vásároltatom a cégekkel. Meg persze otthon is :) Sose kaptam semmit ennyi idő alatt risztásokon kívül, előtte a régi rgazda. Nod32-őt használt és többmilliós kárt csináltak a vírusok a cégnek. :( Sokan néznek eredményeket és teszteket ami az Fsecure-nál nem mérvadó mert a rendszer arra lett kihegyezve hogy ne jusson be semmi. Ha valaha valami fertőzötté válna már nem biztos hogy ezzel irtanám de pont az a lényege hogy ne lehessen az semmi sem. Na meg naon kényelmes a központi menedzser része, 1 helyről 30 gépen tudok verziót cserélni pl. , tűzfal meg bármi más szabályokat csinálni és még sorolhatnám. Mondjuk én a válallati kliensekre is Internet securityt rakok nem clientet mert többet tud :) Ja, az otthoni gépemen se kaptam még semmit se be, dc++, torrent meg minden más játszik pedig... Mondjuk játszani nem tudom mennyire jó, fps cuccokkal nem játszom max. heroesek, dragon age-k meg witcher és ilyesmik néha ha van egy kis időm. Lehet hogy ilyen fps dolgoknál jobban fogja a gépet azért nem szeretik? Bár kikapcsolni egy klikk...
    Spamszűrőnek viszont nem vált be, sok plusz meló foglalkozni vele és nem is tökéletes, abból Vipre-r használok inkább, az tökéletes úgy ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák