Keresés

Aktív témák

  • Nené Fiori

    csendes tag

    válasz Nené Fiori #41486 üzenetére

    Azt még elfelejtettem, hogy a windows/Temp mappában is talált a nod 4 darab agent trojai downloadert. A neve nem pontosan ez volt mert nem tudtam megjegyezni, de hasonló.

  • eurolac

    senior tag

    válasz Nené Fiori #41486 üzenetére

    Szia! Előrebocsájtom, h nem szoktam ilyen "vitába" belebonyolódni, és nem vagyok AVG fan, csak én is próbálgatom.
    Előtte nekem több mint fél évig Nod32 4.x volt fent rendesen frissítve, beállítva.
    Szerintem nem lehet egy védelmi programról véleményt alkotni pár hét alatt, hónapokig érdemes azt használni. Én a fél év alatt a Nod-al is maximálisan meg voltam elégedve, az előtt Avirás voltam.
    Nekem pl: az AVG free talált a Nod után fertőzést.
    Kép:


    Még ezeken kívül is volt riasztása, csak arról nem készítettem képernyőképet.
    A Te esetedben még az is előfordulhat, h a Nod alatt jöttek be, akkor az és az avg sem vette észre, viszont most bekerült a nod adatbázisába és fogta számodra.
    Természetesen az is lehet, hogy az avg beengedett valamit, nekem csak gyanús, hogy ilyen sokat ennyi idő alatt.
    Még egyszer: nem védem az avg-t, csak jeleztem, hogy fordítva is van ám!
    Ugyanúgy meg vagyok vele elégedve mint az előzőekkel, amit kipróbáltam, noddal, avirával, mse-vel! Egyedül egy av nem bizonyított sajnos az életben számomra, de azt inkább nem írom le, mert felizgatnám vele a 12-es topicktársnőt. :D :DD :DDD ;)

    Eurolac

Aktív témák